Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Viduslaiku sievietes skaistuma darbnīca

EUR 150.00

Par to, kāda bija sievietes loma viduslaikos, vēl arvien vēsturnieki strīdās. Katram no mums ir izveidojies savs stereotips par to, kāda bija šī noslēpumainā būtne – viduslaiku sieviete.

Tomēr, lai arī kā būtu, arī viduslaikos sieviete bija sieviete un arī toreiz viņas rūpējās par savu izskatu. Katrai no šīm sievietēm bija savi skaistumkopšanas stiķi, kas izveidojušies dzīves laikā.

Mūsu viduslaiku skaistumkopšanas noslēpumu glabātājas dalīsies ar dažiem no tiem, lai arī mūsdienu dāmas kaut uz mirkli sajustos tā, kā jutās sieviete tajos tālajos viduslaikos. Mēs uzklāsim īsteni viduslaicīgu grimu un izveidosim frizūru, kā arī ļausim izmēģināt dažādus līdzekļus, piemēram, mutes skalošanas līdzekli.

Sievietes skaistuma noslēpumu darbnīcu varam nodrošināt jebkurā Jūsu izvēlētā vietā neatkarīgi no sezonas– ziemā, telpās, bet vasaras laikā arī ārā (viduslaicīgā teltī).

Cenā nav iekļautas transporta izmaksas, kas tiek aprēķinātas individuāli.

Lai pieteiktu šo skaistuma darbnīcu, lūdzu rakstiet uz e-pastu zemenites@zemenitessniega.lv.

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...