Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Viduslaiku sievietes skaistuma darbnīca

EUR 150.00

Par to, kāda bija sievietes loma viduslaikos, vēl arvien vēsturnieki strīdās. Katram no mums ir izveidojies savs stereotips par to, kāda bija šī noslēpumainā būtne – viduslaiku sieviete.

Tomēr, lai arī kā būtu, arī viduslaikos sieviete bija sieviete un arī toreiz viņas rūpējās par savu izskatu. Katrai no šīm sievietēm bija savi skaistumkopšanas stiķi, kas izveidojušies dzīves laikā.

Mūsu viduslaiku skaistumkopšanas noslēpumu glabātājas dalīsies ar dažiem no tiem, lai arī mūsdienu dāmas kaut uz mirkli sajustos tā, kā jutās sieviete tajos tālajos viduslaikos. Mēs uzklāsim īsteni viduslaicīgu grimu un izveidosim frizūru, kā arī ļausim izmēģināt dažādus līdzekļus, piemēram, mutes skalošanas līdzekli.

Sievietes skaistuma noslēpumu darbnīcu varam nodrošināt jebkurā Jūsu izvēlētā vietā neatkarīgi no sezonas– ziemā, telpās, bet vasaras laikā arī ārā (viduslaicīgā teltī).

Cenā nav iekļautas transporta izmaksas, kas tiek aprēķinātas individuāli.

Lai pieteiktu šo skaistuma darbnīcu, lūdzu rakstiet uz e-pastu zemenites@zemenitessniega.lv.

Dienas prece
EUR 5.00
Koka ielūgums ar gravējumu
Koka ielūgums ar Jūsu izvēlētu īpašo dizaina un teksta gravējumu, kas tiek noformēts ar lina audumu, jūsu izvēlētas krāsas lentīti vai lina aukliņu un Jūsu iniciāļu sirsniņu.Izmērus, formu, pa&...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...