Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

1000 brīnumi

EUR 24.90

1000 brīnumi - pasaules skaistākie ceļojumu maršruti.

Šī krāšņā grāmata iepazīstina ar brīnišķīgām vietām - tālām zemēm, neskartām, unikālām dabas ainavām, trauksmainām lielpilsētām, eksotiskiem paradīzes stūrīšiem, antīkiem pieminekļiem un arhitektūras šedevriem.

Ceļotājus aicina pasaules ūdeņiem bagātākā upe Amazone un saulē mirdzošās sniegotās Ziemeļamerikas Klinšu kalnu virsotnes, varenākā cilvēku roku veidotā būve - Lielais Ķīnas mūris, kanālu pilsēta Venēcija, Maurīcijas sapņu pludmales, civilizācijas neskartie Austrālijas plašumi.

Grāmatā ietverto skaistāko pasaules vietu apraksti un lieliskie fotoattēli vilināt vilinās doties jaunu iespaidu un piedzīvojumu meklējumos. Izvēlēties pievilcīgāko ceļojuma galamērķi palīdzēs arī kontinentu kartes un apjomīgs vietu rādītājs.

Grāmata 1000 brīnumi būs iedvesmojoša dāvana jebkuram jaunu ceļojumu plānošanai.

Cena: 24.90 EUR

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...