Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

1000 brīnumi

EUR 24.90

1000 brīnumi - pasaules skaistākie ceļojumu maršruti.

Šī krāšņā grāmata iepazīstina ar brīnišķīgām vietām - tālām zemēm, neskartām, unikālām dabas ainavām, trauksmainām lielpilsētām, eksotiskiem paradīzes stūrīšiem, antīkiem pieminekļiem un arhitektūras šedevriem.

Ceļotājus aicina pasaules ūdeņiem bagātākā upe Amazone un saulē mirdzošās sniegotās Ziemeļamerikas Klinšu kalnu virsotnes, varenākā cilvēku roku veidotā būve - Lielais Ķīnas mūris, kanālu pilsēta Venēcija, Maurīcijas sapņu pludmales, civilizācijas neskartie Austrālijas plašumi.

Grāmatā ietverto skaistāko pasaules vietu apraksti un lieliskie fotoattēli vilināt vilinās doties jaunu iespaidu un piedzīvojumu meklējumos. Izvēlēties pievilcīgāko ceļojuma galamērķi palīdzēs arī kontinentu kartes un apjomīgs vietu rādītājs.

Grāmata 1000 brīnumi būs iedvesmojoša dāvana jebkuram jaunu ceļojumu plānošanai.

Cena: 24.90 EUR

Dienas prece
EUR 4.50
Trauciņš - ligzdiņa
Šis trauciņš ir lielisks Lieldienu aksesuārs ikvienā mājā, kā arī lielisks Lieldienu dāvanas papildinājums. Tas ir gatavots no dabīgā vidē augušiem bērza zariem un ienes mājās īst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...