Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Austs tauriņš ar Latvju rakstiem

EUR 49.50
"Visi meži guņiem pilni,
visi ceļi atslēgām;
Visam gribu cauri iet’i,
vaļā vērt’i atslēdziņ.
Visam varu cauri iet’i 
j’ar Dieviņa palīdziņ’"
/Lat. t. dz./ 

Austs tauriņš ar Latvju rakstiem, kas ir fragmenti no Lielvārdes jostas. Ar rokām austs un veidots, dos tā nēsātājam spēku, viedumu un sargās, atbilstoši ieaustajām zīmēm un dāvinātāja vēlējumiem!

Ļoti izsmalcināta un ekskluzīva dāvana vīrietim jebkuros svētkos!
Ir iespējams pasūtīt arī ar citu novadu rakstu zīmēm pēc Jūsu izvēlēs, saskaņojot ar audēju vēlmes. Izpildes laiks 2-4 nedēļas.

Pasūtījumus veic zemenites@zemenitessniega.lv austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem 

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...