Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Austs tauriņš ar Latvju rakstiem

EUR 49.50
"Visi meži guņiem pilni,
visi ceļi atslēgām;
Visam gribu cauri iet’i,
vaļā vērt’i atslēdziņ.
Visam varu cauri iet’i 
j’ar Dieviņa palīdziņ’"
/Lat. t. dz./ 

Austs tauriņš ar Latvju rakstiem, kas ir fragmenti no Lielvārdes jostas. Ar rokām austs un veidots, dos tā nēsātājam spēku, viedumu un sargās, atbilstoši ieaustajām zīmēm un dāvinātāja vēlējumiem!

Ļoti izsmalcināta un ekskluzīva dāvana vīrietim jebkuros svētkos!
Ir iespējams pasūtīt arī ar citu novadu rakstu zīmēm pēc Jūsu izvēlēs, saskaņojot ar audēju vēlmes. Izpildes laiks 2-4 nedēļas.

Pasūtījumus veic zemenites@zemenitessniega.lv austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem austs, tauriņš, ar, latvju, rakstiem, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem 

Dienas prece
EUR 4.50
Trauciņš - ligzdiņa
Šis trauciņš ir lielisks Lieldienu aksesuārs ikvienā mājā, kā arī lielisks Lieldienu dāvanas papildinājums. Tas ir gatavots no dabīgā vidē augušiem bērza zariem un ienes mājās īst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...