Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Galda koka statīvs

EUR 9.68
"Vīrieti var veidot,
Kā mīkstu mālu,
Ja vienkārši mīli,
Tas pretoties beidz,
Ja patiesa esi,
Ar sevi un viņu."
/Autors nav zināms/

 

Izteiksmīga dāvana vīrietim, kam darbadiena paiet pie darba galda, uz kura viņš savu dāvanu novietos un paskatoties uz to - atcerēsies par dāvinātāju.

Primārais izmantojums - vizītkaršu statīvs, tāpat arī var būt telefona vai usb atmiņas turētājs.

Padari savu apsveikumu vēl sirsnīgāku un īpašāku un atsūti tekstu vai tēlu, ko vēliet tur iededzināt - mēs to realizēsim. Varbūt apsveicamā iniciāļus kaligrāfiskā stilā?

Statīvs bez gravējuma pieejams 2-3 darba dienu laikā. Par gravēta statīva saņemšanu, lūdzam sazināties ar mums.galda, koka, statīvs, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem galda, koka, statīvs, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem galda, koka, statīvs, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem galda, koka, statīvs, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem galda, koka, statīvs, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem Interesantas, oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei, vīrietim, dzimšanas dienā, vārda dienā,  bērniem kristībās, raudzībās, kāzās, Ziemassvētko, Līgo, Jāņi, Valentīndiena, Māmiņdiena, Tēvu diena, Sieviešu diena, dāvanu grozi, ziedi

 

 

 

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...