Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Galda koka statīvs

EUR 9.68
"Vīrieti var veidot,
Kā mīkstu mālu,
Ja vienkārši mīli,
Tas pretoties beidz,
Ja patiesa esi,
Ar sevi un viņu."
/Autors nav zināms/

 

Izteiksmīga dāvana vīrietim, kam darbadiena paiet pie darba galda, uz kura viņš savu dāvanu novietos un paskatoties uz to - atcerēsies par dāvinātāju.

Primārais izmantojums - vizītkaršu statīvs, tāpat arī var būt telefona vai usb atmiņas turētājs.

Padari savu apsveikumu vēl sirsnīgāku un īpašāku un atsūti tekstu vai tēlu, ko vēliet tur iededzināt - mēs to realizēsim. Varbūt apsveicamā iniciāļus kaligrāfiskā stilā?

Statīvs bez gravējuma pieejams 2-3 darba dienu laikā. Par gravēta statīva saņemšanu, lūdzam sazināties ar mums.galda, koka, statīvs, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem galda, koka, statīvs, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem galda, koka, statīvs, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem galda, koka, statīvs, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem galda, koka, statīvs, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem Interesantas, oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei, vīrietim, dzimšanas dienā, vārda dienā,  bērniem kristībās, raudzībās, kāzās, Ziemassvētko, Līgo, Jāņi, Valentīndiena, Māmiņdiena, Tēvu diena, Sieviešu diena, dāvanu grozi, ziedi

 

 

 

Dienas prece
EUR 15.00
Krāsainas koka kastītes ar gravējumu
Lai Jūsu Ziemassvētku brīnums radītu ne mazums skaistu emociju, aicinām padomāt arī par to iesaiņojumu. Mūsu krāsainās koka kastītes būs tieši laikā.Kastītē lieliski izskatīsies gan mūsu person...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Paldies Jums liels, gaviļniecei patika... Jaukas brīvdienas!
Uldis 2017-02-24 15:02:48

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...