Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Puzle Latvija

EUR 20.00
"Latvija, Latvija! Dzimtene mana pie Gaujas.
Kalnāji, lejas un ezeru mirdzējums zils,
Tevi skauj birztalu elpa un Daugavas kraujās
Stāsta par pagātni tālo mums senās bruņinieku pilis."
/Autors nezināms/

Brīnišķīga ideja dāvanai jebkuros svētkos. Latvijas karte izveidota kā puzle, kura sastāv no 27 gabaliņiem, katrs no tiem apzīmē kādu latvijas pilsētu. Lieliska ideja dāvani tiem, kuriem patīk ceļot, kuri ir bijuši latvijā un redzējuši tās skaistumu un arī lieliska ideja ko pasniegt pašiem mazākajiem, kuri vēl tikai iepazīst Latviju un tās pilsētas. 

Kopā puzles likšana būs izcils un jautrs veids, kā mācīties, citi var iezīmēt, izkrāsot pilsētas, kuras ir apmeklējuši, vai kuras vēl tikai plāno apmeklēt. 

Uz puzles iespējams iegarvēt Jūsu vēlamo tekstu, sveicienu vai logotipu - par cenu vienosimies atsevišķi, jo tā atkarīga no tā, cik daudz ir vēlme iegravēt.

 Pasūti laicīgi - 5-7 darba dienas iepriekš. puzle, latvija, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem puzle, latvija, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem puzle, latvija, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem puzle, latvija, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem Interesantas, oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei, vīrietim, dzimšanas dienā, vārda dienā,  bērniem kristībās, raudzībās, kāzās, Ziemassvētko, Līgo, Jāņi, Valentīndiena, Māmiņdiena, Tēvu diena, Sieviešu diena, dāvanu grozi, ziedi

Pieķer klāt!
Eko blociņš?v=1542134884
"Man patīk skatīties, kā dejo bērzs,Kā kustās zaru graciozās rokas,Kā vēja šūpās plīvo lapu tērps,Kā, dienām ritot, izmainās tā rota."/Autors nezināms/Šis koka blociņš, kur&scaron...
EUR 16.00
Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...