Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Spēka akmens zodiaku zīmēs

EUR 6.00
"Nevis gudrība, bet veiksme ir tā, kas nosaka cilvēka dzīvi."
/Cicerons/

 Talismans, kas nesīs Tev veiksmi, mīlestību, veselību, laimi, palīdzēs grūtos brīžos un sargās Tevi. Katram akmenim ir savas īpašības un katrs no tiem ir piemērots citām zodiaka zīmē dzimušajiem. Izvēlies savu akmeni un nēsā to sev līdzi - gaišākai nākotnei.

Tīģeracs

Nes veiksmi, skaidru prātu, vērību un aizsardzību no ļaunas acs. Pastiprina intuīciju un pašpārliecinātību. Palīdz fokusēt domas, norobežoties no citu problēmām. Izmanto astmas, psihosomatisko saslimšanu gadījumos. Pazemina asinsspiedienu, ārstē psoriāzi un locītavu iekaisumus, sirds vājumu un bezmiegu. Palīdz pie sieviešu slimībām un depresijas.

Piemērots: Jaunavai, Aunam, Mežāzim, Svariem

Obsidiāns

Pasargā no depresijas īpaši jūtīgus cilvēkus. Sevišķi piemērots ļoti maigas dabas cilvēkiem. Palīdz bloķēt dažāda veida negācijas. Palīdz saglabāt mieru un pašpārliecinātību. Obsidiānu nēsā ķermeņa stiprināšanai un aizsardzībai, arī no elektromagnētiskā starojuma. Palīdz cīņā ar sliktu garastāvokli.

Īpaši labvēlīgs: Mežāzim, Strēlniekam, Lauvai.

Aizsargājošs: Ūdensvīram.

Sodalīts

Sodalīts saistīts ar kaklu un trešās acs čakru. Nomierina prātu un stimulē garīgo izpratni. Stiprina imūnsistēmu. Lieto ārstēšanai pie vairogdziedzera darbības un gremošanas traucējumiem. Efektīvs līdzeklis bezmiega un asinsspiediena ārstēšanai. Palielina uzticību un iedrošina komunikācijā. Vislabāk piemērots sportsitiem un rakstniekiem.

Īpaši piemērots: Strēlniekam

Aventurīns

Nes veiksmi azartspēlēs un loterijā, ja atrodas kreisajā kabatā. Mēdz būt zilā, zaļā vai sarkanā krāsā. Stabilizējoša ietekme uz emocijām, aktīvs nomierinošs līdzeklis. Veicina radošumu, motivāciju, drosmi, uzticību. Piemērots meditācijai. Noderīgs asinsrites un imūnsistēmas ārstēšanai. Ieteicams nēsāt virs sirds vai rīkles.

Piemērots: Aunam, Vērsim, Dvīņiem, Strēlniekam, Mežāzim, Ūdensvīram

Nefrīts

Nefrīts ir pilns ar mīlestības enerģiju.Tas palīdz pieņemt ātrus un pareizus lēmumus. No seniem laikiem ticis lietots, lai piesaistītu mīlestību un bagātību. Nefrīts pasargā no negadījumiem un neveiksmēm. Tas ir ilga mūža akmens, kas ārstē ķermeni un dvēseli. Tiek uzskatīts par mūžīgās jaunības simbolu.

Piemērots: Svariem, Jaunavai

Hematīts

Izmanto attiecību uzlabošanai. Tiek izmantots kā talismans pret asiņošanu, to dēvē par "asins akmeni".  Tas regulē asinsriti, nomierina. Hematīts noņem spriedzi, īpaši pārlidojumu laikā, uzlabo enerģētiku un sirdsdarbību. Hematīts vairo intuīciju. Tā rotaslietas ieteicams nēsāt uz kreisās rokas.

Īpaši piemērots: Skorpionam.

Sūnu ahāts

Palielina koncentrēšanās spēju, neatlaidību, izturību un panākumus. Atbrīvo no bailēm, veicina optimismu, mazina depresiju. Paātrina atveseļošanos pēc ilgstošas slimošanas. Attīra asinis. Palīdz iekaisumu, gremošanas un elpošanas traucējumu gadijumā, spēcina imūnsistēmu, pazemina temperatūru, kā arī palīdz dziedēt sēnīšu un ādas infekcijas, kakla un muguras kaites. Var pielietot arī aizkuņģa dziedzera un liesas slimību gadījumos.

Piemērots: Dvīņiem, Jaunavai, Vērsim.

Vanagacs

Dziedina acu, kakla, rīkles un reproduktīvo orgānu slimības. Pasargā no skauģiem, nenovīdības un citu ietekmes. Brīdina par briesmām, paliekot smagāks. palielina reakcijas ātrumu un uzmanību. Pasargā no sitieniem cīņā ar ienaidnieku.

Piemērots: Ūdensvīram, Aunam, Mežāzim, Vērsim.

Rozā kvarcs

 No seniem laikiem tiek uzskatīts par mīlestības un skaistuma simbolu. Attiecībās ienes harmoniju un mieru. Spēcīgs dziedināšanas akmens - lieto neauglības, depresijas ārstēšanai, ķermeņa masas samazināšanai, kā arī nieru, aknu, sirds un plaušu problēmām. palīdz atbrīvoties no bērnības traumām, negatīvas ietekmes, nevērības, mīlestības trūkuma. Paaugstina pašapziņu. Kristāls var izbalēt ilgstošas saules gaismas iedarbībā.

Piemērots: Vērsim, Svariem

Ametists

Ametists palīdz bezmiega gadijumā. Var izmantot kā līdzekli pret vainas apziņu un bailēm. Aizsargā pret pašapmānu un burvestībām. Tikumības simbols. Pasargā no visu veida pārmērībām un stiprina saprātu. Tas uzlabo garastāvokli, veicina intiutīvo domāšanu, palielina enerģisko rezervi, pazemina stresu, apspiež ļaunas domas un darbības, brīdina par slimību. Ametists piesaista mīlestību un veiksmi.

Piemērots: Svariem, Ūdensvīram, Dvīņiem.

Kalnu kristāls

Gaišreģu akmens. Aktivizē, saglabā enerģiju. Palīdz noskaidrot attiecības, kārtot darījumus, uzlabo redzi, stiprina uzticību. Sasilda, noņem negatīvo iedarbību, pasargā no nepatīkamiem notikumiem. Labvēlīga ietekme uz kaulu sistēmu, matiem. Nostiprina aizsargspējas, tonizē. Var izmantot, ārstējot kuņģa, sirds, acu slimības. Uzlabo asins sastāvu, smadzeņu darbību, atvieglo dzmedības, pastiprina laktāciju.

Piemērots: Aunam, Mežāzim, Lauvai, Ūdensvīram, Jaunavai.

Jašma

Stabilitātes akmens.Pasargā no negatīvā, ļaunas acs, slimībām, mazina stresu. Attīsta intelektu, uzlabo atmiņu, atjauno spēkus, vairo pārliecību un neatkarību. Mazina bailes no tumsas, palīdz sabalansēt emocionālo enerģiju. Attīra asinis, veicina gremošanas procesu, nomierina satrauktu prātu un nervu sistēmu, normalizē pulsu. Palīdz sakārtot attiecības.

Piemērots: Vērsim, Jaunavai, Strēlniekam.

Nav labvēlīgs: Zivīm, Dvīņiem, Auniem Interesantas, oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei, vīrietim, dzimšanas dienā, vārda dienā,  bērniem kristībās, raudzībās, kāzās, Ziemassvētko, Līgo, Jāņi, Valentīndiena, Māmiņdiena, Tēvu diena, Sieviešu diena, dāvanu grozi, ziedi spēka, akmens, zodiaku, zīmēs, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem spēka, akmens, zodiaku, zīmēs, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem spēka, akmens, zodiaku, zīmēs, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem spēka, akmens, zodiaku, zīmēs, dāvanas, vīrietim, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem

 

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...