Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Viduslaicīgs foto piedzīvojums

EUR 100.00

“FOTO PIEDZĪVOJUMĀ”:

  • Tev un Taviem viesiem būs iespēja, ieģērbties viduslaicīgos tērpos, bruņās, kā arī izvēlēties kādu no viduslaicīgiem ieročiem – šķēps, zobens u.c. foto atribūti, foni un izdrukas dizains tiek pielāgoti pasākuma tematikai un organizatoru vēlmēm!
  • Tev un Taviem viesiem būs iespēja, iejusties viduslaicīgā ainā, kas ikvienam piedzīvojuma dalībniekam ļaus ceļot laikā un vietā, kā arī nofotogrāfēties ar īstenu bruņinieku;
  • Katrs drosmīgais piedzīvojuma dalībnieks saņems personalizētu foto izdruku, kas kalpos kā lielisks suvenīrs (foto, ko saņem piedzīvojuma dalībnieki tiek personalizēti pēc Jūsu vēlmēm – fons, Jūsu uzņēmuma vai pasākuma logo, jaunā pāra vai jubilāra iniciāļi u.c.);
  • Nākamajā dienā pēc pasākuma, tiek izsūtīts links, kur tikai pasākuma dalībnieki var lejuplādēt uzņemtās fotogrāfijasun kavēties atmiņās par lielisko pasākumu!

FOTO PIEDZĪVOJUMS” ir lielisks veids kā papildināt, padarīt interesantāku un piedzīvojumiem bagātāku ikvienu pasākumu (kāzas, dzimšanas dienas pasākumu, vecmeitu vai vecpuišu ballīti, korporatīvo pasākumu u.c.), sniedzot pasākuma viesiem pozitīvas emocijas, unikālu pieredzi un īpašu pasākuma foto suvenīru.

Labprāt dosimies uz Jūsu kāzām, jubilejām, sporta spēlēm, pilsētu un novadu svētkiem, kā arī komandu saliedēšanās pasākumiem, lai ar jums kopā dotos īstenā “FOTO PIEDZĪVOJUMĀ”!

Izmaksas (cenas EUR par pavadīto stundu skaitu pasākumā):
1h – 200 EUR*
2h un vairāk – 100 EUR/stundā*
Visa diena (līdz 8 h) – 500 EUR*

*cenā iekļauts īstens bruņinieks, kas pavadīs jūs šai piedzīvojumā un ar ko būs iespēja nofotogrāfēties, personalizēta foto dizaina izveide, foto izdrukas pasākumā, iespēja dalīties ar foto FACEBOOK, pasākuma tematikai atbilstoši atribūtu un fona foto izvēle, kā arī pieeja pasākuma laikā uzņemtajām fotogrāfijām elektroniskā veidā.

Lai pieteiktu "Foto piedzīvojumu", rakstiet uz zemenites@zemenitessniega.lv.

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...