Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Ģimenes likumi

EUR 15.00
"Tas nav darbos izdarāms
Tas nav vārdos aprakstāms,
Cik laimīga esmu ar viņiem kopā es
Uz šīs lielās pasaules."
/Autors nezināms/

Ģimenes likumi - A4 izmēra koka dekors ar tik svarīgiem ģimenes likumiem, kurus ievērojot, miers un laime būs katrā mājā.

Ģimenes likumi - koka dekoru ir iespējams piestiprināt pie sienas (stiprinājums/āķītis aizmugurē jau ir pievienots) vai arī atstutējot to var likt, kur vien sirds vēlas.

Lieliska dāvana ejot uz kāzām, sālsmaizē, pie draugiem dzimšanas dienā vai arī jebkuros svētkos, kuros vēlaties iepriecināt jubilārus ar oriģinālu un neparastu, taču tik ļoti sirsnīgu dāvanu.

Izgatavošanas laiks ir 1-3 darba dienas.

 

Interesantas, oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei, vīrietim, dzimšanas dienā, vārda dienā,  bērniem kristībās, raudzībās, kāzās, Ziemassvētko, Līgo, Jāņi, Valentīndiena, Māmiņdiena, Tēvu diena, Sieviešu diena, dāvanu grozi, ziedi Dāvanas, Interesantas, oriģinālas, personalizētas, sievietei, vīrietim, bērniem


 

Pieķer klāt!
Dēļu dekori - mīlu?v=1537777652
"Sakļaujas bērzi un vējā šalc-Esiet laimīgi abi!Ezerā atsaucas vilnis balts – Diviem kopā būs labi."/Autors nezināms/Veco dēļu dekori ar lielu nozīmi - lieliska dāvana mīļotajai siev...
EUR 18.00
Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Agris, Agrita       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...