Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Klases karikatūra

EUR 14.00
"Es gribu kā bērns vēl just,
Priecāties un nekad nepiekust.
Ir zeme visskaistākā,
Ai bērnība kur paliek tā..."
/Autors nezināms/

Lai kopā pavadīto laiku vienmēr atcerētos ar smaidu, pasūtiet savai klasei vai kursam kopīgu karikatūru, kurā Māksliniece attēlos katru klasesbiedru tādu, kā viņu redz pārējie klasē. Tas ir interesanti, atmiņā paliekoši un daudz jautrāk kā klases fotogrāfija. Jums tiks uzzīmēts viens karikatūras oriģināls, kas  kā kopijas var tikt izmantots dažādos veidos. Izdrukāt un  ierāmēt, vai vienkārši ierakstīt to diskā katram klasesbiedram un oriģinālu uzdāviniet savai skolotājai vai skolai. Variet karikatūru uzdrukāt uz T-krekla.

Karikatūras zīmēs profesionāla māksliniece ar savu rokrakstu un pieredzi karikatūru zīmēšanā.  Karikatūra - portretrs tiek zīmēta pēc Jūsu atsūtītām fotogrāfijām un attēlojamo raksturojuma, kas tiks attēloti karikatūras sižetā. Pirms nodošanas Jūs redzēsiet karikatūras skici.Kas Tev jādara?

Izveido pasūtījumu mājas lapā: www.zemenitessniega.lv Atsūti uz e-pastu: zemenites@zemenitessniega.lv 2-3 bildes katram klasesbiedram un skolotājai, kurās ir labi redzamaviņu seja dabīgā izteiksmē no priekšplāna; uzraksti katra raksturojumu, hobijus, vēlamo karikatūras sižetu un citus norādījumus māksliniecei (ļoti svarīgi!)

Karikatūras cena atkarīga no cilvēku skaita, kas tajā jāattēlo.

Vienam cilvēkam cena sākot no 14.00 EUR.

Precīza cena tiek noteikta konkrētam cilvēku skaitam, kas jāattēlo grupas karikatūrā.

Karikatūra - tiek izgatavota divu nedēļu laikā vai vienojoties individuāli.

Dienas prece
EUR 4.50
Trauciņš - ligzdiņa
Šis trauciņš ir lielisks Lieldienu aksesuārs ikvienā mājā, kā arī lielisks Lieldienu dāvanas papildinājums. Tas ir gatavots no dabīgā vidē augušiem bērza zariem un ienes mājās īst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...