Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Laimes nesējs veiksmīgam zinību gadam

EUR 110.00
"Kur smiekli skaļie, vienmēr brīvie,
kur brīvība, kas dzīslās tvan,
man pieder viena zelta poga, 
jums visas pogas vējā skan."
/Autors nezināms/

Visiem zināma ir maģiskā Skursteņslauķa pogas iedarbība.Mēs varam Jūsu 1.septembri, fukšu balli, klases vakaru vai izlaidumu padarīt mazliet brīnumainu ar īsta Skursteņslauķa apciemojumu, kas var būt kopīgs sveiciens gan skolotājiem, kam Skursteņslauķis var dāvāt īpašās viņa radītās pogas. Tā arī abolventiem, kas savas vēlēšanās ievēloties var pieskarties Skursteņslauķa tērpa pogai uz ātrāku un veiksmīgāku to piepildīšanos, jo nevienam nav noslēpums, ka paberzējot skursteņslauķa tērpa pogas, var tikt pie laimes!

Šis skursteņslauķis nav aktieris, viņš ir īsts savas profesijas pārstāvis, kas itin bieži uzpošas savā solīdajā darba tērpā un dodas pārstāvēt savus āroda brāļus dažādos pasākumos."Skursteņslauķis ir manas dzimtas profesija", saka mūsu Laimes nesējs. "Šo darbu darīja mans tēvs, mans mātesbrālis, mana tēva brālēns, mans brālis un arī es. Sasummējot laiku, ko esam nostrādājuši skursteņslauķa arodā, sanāk 152 gadi. Piecdesmit divi no tiem ir mani ".

Par skursteņslauķa - Laimes nesēja ciemošanos izlaidumā  jāvienojas vismaz 10 dienas iepriekš, bet vispār - jo laicīgāk, jo labāk.Laimīgi!

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Banga, Glorija       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...