Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Laimes nesējs veiksmīgam zinību gadam

EUR 110.00
"Kur smiekli skaļie, vienmēr brīvie,
kur brīvība, kas dzīslās tvan,
man pieder viena zelta poga, 
jums visas pogas vējā skan."
/Autors nezināms/

Visiem zināma ir maģiskā Skursteņslauķa pogas iedarbība.Mēs varam Jūsu 1.septembri, fukšu balli, klases vakaru vai izlaidumu padarīt mazliet brīnumainu ar īsta Skursteņslauķa apciemojumu, kas var būt kopīgs sveiciens gan skolotājiem, kam Skursteņslauķis var dāvāt īpašās viņa radītās pogas. Tā arī abolventiem, kas savas vēlēšanās ievēloties var pieskarties Skursteņslauķa tērpa pogai uz ātrāku un veiksmīgāku to piepildīšanos, jo nevienam nav noslēpums, ka paberzējot skursteņslauķa tērpa pogas, var tikt pie laimes!

Šis skursteņslauķis nav aktieris, viņš ir īsts savas profesijas pārstāvis, kas itin bieži uzpošas savā solīdajā darba tērpā un dodas pārstāvēt savus āroda brāļus dažādos pasākumos."Skursteņslauķis ir manas dzimtas profesija", saka mūsu Laimes nesējs. "Šo darbu darīja mans tēvs, mans mātesbrālis, mana tēva brālēns, mans brālis un arī es. Sasummējot laiku, ko esam nostrādājuši skursteņslauķa arodā, sanāk 152 gadi. Piecdesmit divi no tiem ir mani ".

Par skursteņslauķa - Laimes nesēja ciemošanos izlaidumā  jāvienojas vismaz 10 dienas iepriekš, bet vispār - jo laicīgāk, jo labāk.Laimīgi!

Dienas prece
EUR 15.00
Krāsainas koka kastītes ar gravējumu
Lai Jūsu Ziemassvētku brīnums radītu ne mazums skaistu emociju, aicinām padomāt arī par to iesaiņojumu. Mūsu krāsainās koka kastītes būs tieši laikā.Kastītē lieliski izskatīsies gan mūsu person...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Paldies Jums liels, gaviļniecei patika... Jaukas brīvdienas!
Uldis 2017-02-24 15:02:48

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...