Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Saldais dzintars

EUR 3.45

"Latvijas jaunais suvenīrs par ko plašāka sabiedrība uzzināja pavisam nesen.
Tas ir dizaina un kulinārijas meistardarbs - ēdams dzintars. No cukura un cidoniju sīrupa izgatavota konfekte, kas izskatās gluži kā mūsu nacionālais dārgakmens - dzintars. Tie, kas baudījuši, saka, ka SALDAIS DZINTARS garšo pat ļoti labi!"

SALDĀ DZINTARA katrs gabaliņš ir meistarīgs dabas un cilvēka kopdarbs. Lai garšas un izskata pamatā liktās vērtības uzbur neatkārtojamus laimes mirkļus katrā dzīves solī!

Ēdamie dzintari ir iesaiņoti 12 x 6 cm lielās paciņās.
Iespējams Saldo dzintariņu personalizēt, piemēram fonā ievietot Jūsu firmas logo vai kādu jauku novēlējuma tekstiņu, tad cena mainās, to saskaņojam rakstot e-pastiņu.

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Pieķer klāt!
Cukurļipiņas?v=1540352502
"Baltas pūkas zemi klāj,Zaķis mums ar asti māj.Liela diena nu ir klāt,Jāiet olas ripināt!"/Autors nezināms/Veselīga un garda uzkoda Lieldienu bērniņiem un piegušajiem Lieldienu zaķiem - cukurļi...
EUR 4.50
Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...