Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Saldais dzintars

EUR 3.45

"Latvijas jaunais suvenīrs par ko plašāka sabiedrība uzzināja pavisam nesen.
Tas ir dizaina un kulinārijas meistardarbs - ēdams dzintars. No cukura un cidoniju sīrupa izgatavota konfekte, kas izskatās gluži kā mūsu nacionālais dārgakmens - dzintars. Tie, kas baudījuši, saka, ka SALDAIS DZINTARS garšo pat ļoti labi!"

SALDĀ DZINTARA katrs gabaliņš ir meistarīgs dabas un cilvēka kopdarbs. Lai garšas un izskata pamatā liktās vērtības uzbur neatkārtojamus laimes mirkļus katrā dzīves solī!

Ēdamie dzintari ir iesaiņoti 12 x 6 cm lielās paciņās.
Iespējams Saldo dzintariņu personalizēt, piemēram fonā ievietot Jūsu firmas logo vai kādu jauku novēlējuma tekstiņu, tad cena mainās, to saskaņojam rakstot e-pastiņu.

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 15.00
Krāsainas koka kastītes ar gravējumu
Lai Jūsu Ziemassvētku brīnums radītu ne mazums skaistu emociju, aicinām padomāt arī par to iesaiņojumu. Mūsu krāsainās koka kastītes būs tieši laikā.Kastītē lieliski izskatīsies gan mūsu person...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Paldies Jums liels, gaviļniecei patika... Jaukas brīvdienas!
Uldis 2017-02-24 15:02:48

Šodien vārda dienu svin: Grieta, Strauta       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...