Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Gardēžu priekam

Bieži dzirdēts teiciens – Dzīvo ar garšu!  Cik daudz dažādu garšu jau esat pagaršojuši jūs? Saldo, rūgto, sāļo vai skābo... un kā ir ar umami garšu? Jūs noteikti zināt, ka ir produkti, kuros apvienojas vairākas garšas, kā piemēram, šokolāde ir gan salda, gan rūgta un var būt arī skāba. Savukārt, medus sevī apvieno pilnīgi visas garšas, tāpēc to reizēm pat dēvē par „putna pienu”! 

Mēs piedāvājam un apvienojam savos gardēžu grozos patiesu baudījumu dažādām gaumēm. Un esam gatavi apvienot īpaši Jūsu garšas prasībām atbilstošus dāvanu grozus.

Vai zinājāt, kā gardēži dzīvo arī ilgāk, kā pārējie?!

 

 

Interesantas, oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei, vīrietim, dzimšanas dienā, vārda dienā,  bērniem kristībās, raudzībās, kāzās, Ziemassvētko, Līgo, Jāņi, Valentīndiena, Māmiņdiena, Tēvu diena, Sieviešu diena, dāvanu grozi, ziediDienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...