Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Jautājumi

Kā atrast preci?

Teksta ievades lauks "meklēt" - ievadot pat daļu no preces nosaukuma.

Kā pirkt?

Izvēlies preci - spied uz groziņa ikonas - spied "pirkt" - spied "pasūtīt" - aizpildi piegādes datus - saņem rēķinu savā e-pastā, apmaksā - piegādāsim.

Vai seko līdzi instrukcijām, kas ik uz soļa norādīs uz nākošo darbību.

Kā apmaksāt?

Priekšapmaksa ar pārskaitījumu vai bankas filiālē vai skaidrā naudā izņemot preci (ievērojot citus nosacījumus)  birojā Brīvības gatvē 365a, Rīgā, vai pie piegādes, ja saņēmējs un pasūtītājs ir viena un tā pati persona. 

Mūsu rekvizīti:

 SIA Svinamdiena

Reģ. nr. LV40103878628

Brīvības gatve 365a, Rīga, LV 1024

Nordea Bank AB, NDEALV2X, LV64NDEA0000084395414

 

Datu drošība?

Aizpildot pasūtījuma anketu, tiek prasīti dati, kas nepieciešami pasūtījuma kvalitatīvai izpildei - pasūtītāja kontaktdati, saņēmēja precīzi piegādes dati. Bet serveris, uz kura novietota mājas lapa, ir drošās rokās. Mēs rūpējamies par Jūsu personīgo datu konfidencialitāti.

SIA "Svinamdiena" garantē, ka Jūsu personas dati, iesūtītās bildes netiks izpausti trešajām personām bez Jūsu rakstiskas piekrišanas.

Kā notiek piegāde?

Piegāde tiek veikta Jums vēlamajā laika intervālā, kas ir vismaz 3 - 4 stundas. Iespējami izņēmumi ar piegādi īsākā laika posmā vai pat konkrētā laikā. Tas ir atkarīgs no esošās dienas maršrutiem un iespējām. Piegādājot Pārsteigumu kurjeru (Laimes Lācis, Eņģeli vai citu), garantējam saņēmēja personīgu satikšanu, ja viņš norādītajā dienā vispār sastopams norādītajā vietā. Piegāde iespējama pēc maksājuma saņemšanas. Preču piegādi veic mūsu firmas darbinieki.

Par preci?

Visas preces tiek īpaši izmeklētas.

Pārtikas preces - 95% ir vietējā produkcija, kas ir iegūta ekoloģiski tīrā vidē - Gaujas Nacionālā parka teritorijā, Vidzemes mežos, Latgales pļavās, Kurzemes dārzos. Pārtikas preču ražotājiem, kā arī precēm, kas atrodas tiešā kontaktā ar pārtikas produkciju, ir visi nepieciešamie sertifikāti un augsti kvalitātes standarti. Lietot saskaņā ar derīguma termiņiem.

Nepārtikas preces - pamatā roku darbs, oriģināli risinājumi un individuāla pieeja. Lietot saskaņā ar instrukciju.

Kas ir "Izmēģinājumu grozs"?

Izmēģinājumu grozā Tu vari izmēģināt iepirkšanās procesu, bet par "pasūtītajām" un "nopirktajām" precēm Tev jāmaksā nebūs. Protams - preces netiks arī piegādātas. Šīs arī ir vienīgās atšķirības no "Tavs groziņš".

 

Interesantas, oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei, vīrietim, dzimšanas dienā, vārda dienā,  bērniem kristībās, raudzībās, kāzās, Ziemassvētko, Līgo, Jāņi, Valentīndiena, Māmiņdiena, Tēvu diena, Sieviešu diena, dāvanu grozi, ziedi


Dienas prece
EUR 15.00
Krāsainas koka kastītes ar gravējumu
Lai Jūsu Ziemassvētku brīnums radītu ne mazums skaistu emociju, aicinām padomāt arī par to iesaiņojumu. Mūsu krāsainās koka kastītes būs tieši laikā.Kastītē lieliski izskatīsies gan mūsu person...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Paldies Jums liels, gaviļniecei patika... Jaukas brīvdienas!
Uldis 2017-02-24 15:02:48

Šodien vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...