Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Krūzes paliktņi jaunajam pārim

EUR 11.50
"Tu un es, es un tu -
Divi vien šai pilsētā,
Mazā baltā pilsētā.
Tu un es, es un tu -
Tavs rokas pieskāriens pāri man slīd,
Varbūt tomēr kādreiz
Pie manis tavs ceļš atvedīs."
/Harijs Zariņš/

Un abu ceļi satikās un devās vienā kopīgā, laimīgā un skaistā ceļā - tu un es - es un tu. Dāvini šo dāvanu kādam mīļam cilvēkam, bez kura nevari iedomāties lēnos brīvdienu brokastu rītus, pusdienu pārtraukumus un siltos vakarus! Dāvini šo dāvanu kādam pārim, kuri jūtas tā pat kā tu! 

Koka paliktnīšus iespējams perzonalizēt ar vārdiem, mīļvārdiņiem, datumiem, iniciāļiem utt. Cenu tad precizēsim katram pasūtījumam individuāli! 

Konkrētās dāvaniņas cena 11.50 eur

 Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Leopolds, Unda, Undīne       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...