Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Laimes naudiņa bronzas

EUR 33.00
"Ej Dieviņ man pa priekšu, es Tavās pēdiņas.
Dod Dieviņi kalnā kāpt, ne no kalna lejiņā." 
/L.t.dz./

Laimes naudiņa, kas  ir kā simbolisks laimes vēlējums, ko vari dāvināt ejot bērniņa raudzībās.

Bronzas Laimes naudiņa ir divu latu monētas izmērā.

Piedāvājam pasūtīt komplektā arī dāvanu kastīti rotaslietām. (Tumši zaļa samta apdare.) Dāvanu kastītes cena - 5.00 EUR

Bronzas Laimes naudiņu pasūti uz nākamo dienu.

Laimes naudiņa jeb Laimes rats ir amulets, kuram katrā pusē ir sava lūgšana.
To vajag nēsāt pie sevis maciņā, kabatā, vai arī – kā kulonu ķēdītē vai šņorītē. Šis amulets palīdz piesaistīt veiksmi un labklājību. Ticība amuleta spēkam radusies vienlaikus ar pirmatnējo balto maģiju, kas palīdzēja uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, tāpēc amuleta nēsāšana ir aktuāla arī mūsdienās.Laimes naudiņas īpašnieks 3 reizes (vai 3 x 3) skaita savu lūgšanu, iztēlē to lasot pulksteņa rādītāja virzienā pa riņķi, ko veido Laimes naudiņa jeb Laimes rats – un tas sāk griezties. Zīme, kura atrodas naudiņas centrā saucas „slēptais ugunskrusts”, kas jūsu lūgšanai kalpos kā dzinējs. Tātad jūsu lūgšanas aizies debesīs (Visumā), ļaujot jums saņemt vēlamo informāciju, aizsardzību... Šo amuletu varat izmantot arī kā svārstu.
Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi
Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...