Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Pāra jostas

EUR 43.00
"Ej, Laimīte, vedējos,
Jaunas dzīves sācējiem!
Lai netrūka laimes dienu,
Visu mūžu dzīvojot!"
/L.t.dz./

Josta ar pāra vārdiem izausta viņu novadam raksturīgos rakstos un krāsās. Pāra josta ir meistara roku darbs, kas austs pēc Jūsu pasūtījuma.  Tā var būt unikāla dāvana pārim svētkos vai pārsteigums mīļotajam cilvēkam. Austa, tautiska josta vienmēr būs dāvana ar tradīcijām un savu nozīmi. 

Jostas cena norādīta 1 metram - 43.00 EUR

Izdariet pasūtījumu un uz e-pastu  zemenites@zemenitessniega.lv atsūtiet pāra vārdus, novadu, no kura viņi nāk, un vēlamo jostas garumu.

Josta var tikt uzausta un piegādāta 10 dienu laikā.

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Leopolds, Unda, Undīne       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...