Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Pāra jostas

EUR 43.00
"Ej, Laimīte, vedējos,
Jaunas dzīves sācējiem!
Lai netrūka laimes dienu,
Visu mūžu dzīvojot!"
/L.t.dz./

Josta ar pāra vārdiem izausta viņu novadam raksturīgos rakstos un krāsās. Pāra josta ir meistara roku darbs, kas austs pēc Jūsu pasūtījuma.  Tā var būt unikāla dāvana pārim svētkos vai pārsteigums mīļotajam cilvēkam. Austa, tautiska josta vienmēr būs dāvana ar tradīcijām un savu nozīmi. 

Jostas cena norādīta 1 metram - 43.00 EUR

Izdariet pasūtījumu un uz e-pastu  zemenites@zemenitessniega.lv atsūtiet pāra vārdus, novadu, no kura viņi nāk, un vēlamo jostas garumu.

Josta var tikt uzausta un piegādāta 10 dienu laikā.

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 80.00
Viduslaicīgs pārbaudījums vīriešiem
Vēlies pārsteigt savus kolēģus VĪRIEŠU DIENĀ?Tā kā viduslaikos vīrieša loma ir bijusi īpaši nozīmīga, 23. februārī, Vīriešu dienā, Jūsu birojā pēkšņi ieradīsies kung...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Paldies Jums liels, gaviļniecei patika... Jaukas brīvdienas!
Uldis 2017-02-24 15:02:48

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...