Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Gredzenu turētājs ar garvējumu

EUR 25.00
“Un tas vislielākais guvums
Kopīgā mūžā tavā un manā
Ir divu cilvēku tuvums,
Uzticība un saprašanās.”
/Autors nav zināms/

Laulību gredzena simbols ir aplis. Aplis, kas simbolizē nepātrauktību, kopību, vienotību, drošību, sauli un gaismu. Apļa simboliku un spēcīgās īpašības esam iekļāvuši arī gredzenu turētajos jeb gredzenu kastītēs. Pieejams ir mīlestības formas -sirds formas gredzenu turētājs. Gredzenu turētājs ir 12 cm plats. Gredzenu turētāji izgatavoti no dabīga koka un apstrādāti ar dabīgu koka vasku. Gredzenu turētājā igravēsim Jūsu simbolu, vārdus, datumus vai iniciāļus.

Gredzenu turētājs  pieejama 10 - 14 darba dienu laikā.

 Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Leopolds, Unda, Undīne       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...