Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Koka medaļas amatiem

EUR 2.00
"Koka sakne ieaug zemē,
Un izaug ozols liels un varens."
/Autors nezināms/

Koka medaļas ar gravējumu - lieliski noderēs kā amatu medaļas kāzās - katram pēc nopelniem - Līgavas sargs, Deju grīdas pavēlnieks, Piedzīvojumu meklētājs, Brīnumu feja, Miega pele utt. Visi gravējumi ir brīvs Jūsu domu lidojums, galevnais izdomāt personu, kurai šī medaļa pienāksies. 

Medaļas iespējams izgatavot dažādas formas un ar dažādiem uzrakstiem, klāt iegravējot vēl jaunā pāra iniciāļu, datumu un kādu piemērotu attēlu.

Savas idejas un vēlmes droši sūtiet mums e-pastā un mēs aprēķināsim izmaksas katram pasūtījumam individuāli. Pasūti medaļas laicīgi 10 darba dienas iepriekš.

Attēlā norādīto medaļu diametrs ir: 8cm, medaļas biezums 4mm.

Cenas sākot no 2.00 eur/gab. Cena atkarīga no sarežģītības pakāpes un pasūtītā daudzuma.

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Pieķer klāt!
Personalizēta etiķete šampanieša pudelei?v=1539663851
"Man gribētos tevi vest un vestpa tumšzilām sapņu pļavām.Man gribētos tevi uz spārniem nestuz debesīm - manām un tavām . . ."  /F.Bārda/Pārsteidz savus draugus uzdāvinot tiem Š...
EUR 8.50
Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Daiga, Dinija       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...