Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Lācis ar akordeonu

EUR 55.00

Laimes Lācis nāk no tāltālas zemes. Vienmēr pilns labestības, sirsnības, mīlestības un gaišuma. Spēj likt pasmaidīt kā maziem, tā lieliem. Gan tiem, kas brīnumiem tic, gan tiem, kam par tiem jāatgādina. Ir priecīgs apsveikt gaviļniekus, draugu pulku vai kolektīvu, novēlēt laimi un protams, arī muzicēt. 

Laimes Lāča apciemojums sākas ar tā krāšņu parādīšanos. Augumā ražens, ar baltu un mīkstu spalvu, un vēl baltāku akordeonu, lai kur tas ietu, piesaista sev lielu uzmanību.

Viesošanās laikā, visiem par prieku tas nospēlēs 2 dziesmas uz akordeona un aicinās apkārtējos nodziedāt apsveikuma dziesmu.

Laimes Lācis ikvienu apsveikuma mirkli cenšas padarīt pēc iespējas īpašāku un individuāli piemērotu saņēmējam. Lai tas spētu veiksmīgāk un interesantāk nogādāt Jūsu vēstījumu, pie pasūtījuma veikšanas lūdzam mūs informēt par jebkuru informāciju, kas varētu būt noderīga.

Jo personīgāka informācija Laimes Lācim būs zināma, jo apsveikums būs aizkustinošāks!

 Pēc pasūtījuma veikšanas, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par Laimes Lāča repertuāru.

Laimes Lāci ar akordeonu var pasūtīt divu dienu laikā, tomēr labāk ir pieteikt sev vēlamo laiku un     vietu savlaicīgāk.

Pie norādītās summas tiks pieskaitīti ceļa izdevumi. Sīkāk skatīt sadaļā "noteikumi".  

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Pieķer klāt!
" Es Tevi mīlu " konfekšu izlase?v=1527190257
"Parnāk mājās, darbā vai parkā,Atkal pa vienai ņem visas ārā,Nevajaga daudz priekam uz pasaules,Ja tev kārbā ir konfektes!"/Autors nezināms/Šis saldais un skaistais mīlestības apliecinājums var...
EUR 15.50
Dienas prece
EUR 5.00
Koka ielūgums ar gravējumu
Koka ielūgums ar Jūsu izvēlētu īpašo dizaina un teksta gravējumu, kas tiek noformēts ar lina audumu, jūsu izvēlētas krāsas lentīti vai lina aukliņu un Jūsu iniciāļu sirsniņu.Izmērus, formu, pa&...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...