Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Laimes nesējs jaunajam pārim

EUR 110.00
"Skursteņslauķis ir manas dzimtas profesija", saka mūsu Laimes nesējs. "Šo darbu darīja mans tēvs, mans mātesbrālis, mana tēva brālēns, mans brālis un arī es. Sasummējot laiku, ko esam nostrādājuši skursteņslauķa arodā, sanāk 152 gadi.
Piecdesmit divi no tiem ir mani ".

Skursteņslauķus kāzu rituālos aicina piedalīties, lai laulības dzīvi vadītu mīlestībā, saticībā, labklājībā un veselīgu bērnu pulkā.
Šis skursteņslauķis nav aktieris, viņš ir īsts savas profesijas pārstāvis, kas itin bieži uzpošas savā solīdajā darba tērpā un dodas pārstāvēt savus āroda brāļus dažādos pasākumos, visregulārāk sanāk viesoties kāzās.

 Starp citu, runā, ka paberzējot skursteņslauķa tērpa pogas, var tikt pie laimes! To, lai pārbauda kāzu viesi, bet jaunlaulātajiem viņš dāvinās divas paša kaltas misiņa pogas ar skursteņslauķa tēlu virsū un mājās gatavotu vīnu no Latvijas ogām . Vīns ir tapis skurtsteņslauķa mājas vīna darītavā "Majors".

Ieprieciniet jaunlaulātos uzaicinot uz kāzu svinībām īstu skursteņslauķi!
Viņš parasti ciemojas apmēram pusstundu. Tas ir laiks, kamēr skursteņslauķis apsveic jauno pāri, pasniedz dāvanas un nofotogrāfējas kopā ar kāzu viesiem un vienkārši mazliet aprunājas.

Dāvanas ir iekļautas pakalpojuma cenā, klāt tiek aprēķinātas  transporta izmaksas līdz kāzu svinību vietai.

Par skursteņslauķa - Laimes nesēja ciemošanos kāzās jāvienojas vismaz 2 dienas iepriekš, bet vispār - jo laicīgāk, jo labāk.

 Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Leopolds, Unda, Undīne       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...