Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Pirkstu nospiedumu viesu grāmata

EUR 25.00
"Puse no sirds ir melnbalta, otra puse vēl mirdz
Vai tev ir otra puse no sirds?"
/Renārs Kaupers/

Lai kāzu viesiem būtu interesanti veidot mīļos novēlējumus jaunajam pārim, kāmēr tie vēl neko nav redzējuši - iesakām izmantot bērnībā iegūtās zināšanas par nelielu noķēpāšanos ar krāsām! Viesu grāmata-pirkstiņkoks paredzēts katram viesim uzliekot savu pirkstu nospiedumu kā lapiņu pie koka zariem un parakstoties zem tās. izmantojiet speciālās krāsas, kuras pēc tam viegli ar salvetīti notīrīt!

Viesu grāmata - pirkstiņkoks ir A3 izmēra, ierāmēts rāmī - pirms izsniegšanas viesiem, izņemt rāmītim priekšā esošos stiklu!

Iespējami divi pirkstiņkoka varianti:

1.Uz  balta tonēta koka veikts gravējums. Šī viesu grāmata būs lielisks interjera dekors un atgādinājums par Jūsu skaisto dienu. Tā aizmugurē tiek piestiprināts āķītis stiprināšanai pie sienas. Āķīša vietā var tikt piestiprināta arī lina aukla.

Izgatavošanas laiks līdz 3 darba dienām. Cena - 25.00 EUR

2. Ar roku zīmēts koks sirsniņas formā zeltītā krāsā, kaligāfiski rakstīti jaunā pāra iniciāļi un kāzu datums. Ja vēlaties garāku tekstu, tas maksās papildus. Izgatavošanas laiks līdz 5 darba dienām. 35.00 EUR

Ja vēlaties, pie viesu grāmatas varam pievienor arī krāsas un marķieri, tas papildus maksās 5.00 EUR.

Sazinieties ar mums un izstāstiet savas vēlmes, mēs tās noteikti realizēsim -
zemenites@zemenitessniega.lv.


Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Leopolds, Unda, Undīne       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...