Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Laimes nesējs

EUR 110.00

Skursteņslauķus kāzu rituālos aicina piedalīties, lai laulības dzīvi vadītu mīlestībā, saticībā, labklājībā un veselīgu bērnu pulkā.
Šis skursteņslauķis nav aktieris, viņš ir īsts savas profesijas pārstāvis, kas itin bieži uzpošas savā solīdajā darba tērpā un dodas pārstāvēt savus āroda brāļus dažādos pasākumos, visregulārāk sanāk viesoties kāzās.

"Skursteņslauķis ir manas dzimtas profesija", saka mūsu Laimes nesējs. "Šo darbu darīja mans tēvs, mans mātesbrālis, mana tēva brālēns, mans brālis un arī es. Sasummējot laiku, ko esam nostrādājuši skursteņslauķa arodā, sanāk 152 gadi. Piecdesmit divi no tiem ir mani ".

 Starp citu, runā, ka paberzējot skursteņslauķa tērpa pogas, var tikt pie laimes! To, lai pārbauda kāzu viesi, bet jaunlaulātajiem viņš dāvinās divas paša kaltas misiņa pogas ar skursteņslauķa tēlu virsū un mājās gatavotu vīnu no Latvijas ogām . Vīns ir tapis skurtsteņslauķa mājas vīna darītavā "Majors".

Ieprieciniet jaunlaulātos uzaicinot uz kāzu svinībām īstu skursteņslauķi!
Viņš parasti ciemojas apmēram pusstundu. Tas ir laiks, kamēr skursteņslauķis apsveic jauno pāri, pasniedz dāvanas un nofotogrāfējas kopā ar kāzu viesiem un vienkārši mazliet aprunājas.

Dāvanas ir iekļautas pakalpojuma cenā,
klāt tiek aprēķinātas  transporta izmaksas līdz kāzu svinību vietai.

Par skursteņslauķa - Laimes nesēja ciemošanos kāzās jāvienojas vismaz 2 dienas iepriekš, bet vispār - jo laicīgāk, jo labāk.

Laimīgi!

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulksteņi ar gravējumu
 Intereantas, oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei, vīrietim, dzimšanas dienā, vārda dienā,  bērniem kristībās, raudzībās, kāzās, Ziemassvētko, Līgo, Jāņi, Valentīndiena, Mā...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Šodien vārda dienu svin: Armands, Armanda       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...