Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Koka dekors - Ģimenes svētki

EUR 15.00

Lieliski, orģināla dizaina koka dekori tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs dekors tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāta dekora pamatne, tā piedod arī lielisku smaržu.

Dekora izmērs ir A4, bet izmēru iespējams pielāgot Jūsu vēlmēm. Dekora iazmugurē tiek stiprināts āķītis, kā arī kā dekora stiprinājumu var izvēlēties lina aukliņu.

Koka dekors ar Jūsu izvēlētu uzrakstu lieliski noderēs kā dāvana sālsmaizē, dzimšanas dienā vai citos nozīmīgos svētkos. Izvēlies piemērotāko tekstu, ko vēlies iegravēt uz dekora un dāvini savu īpašo dāvanu! 

Dekora pamatni iespējams apstrādāt arī ar lineļļas krāsu šādos toņos: sarkans, zaļš, dzeltens, tumši pelēks.

Apsveikuma tekstus, novēlējumus vai vienkārši jautras atziņas atradīsi šeit: http://zemenitessniega.lv/lv/ziedi-un--kartinas/apsveikuma-vardi

Koka dekors tiek iesaiņots skaistā kartona kastē un uzreiz ir gatavs pasniegšanai.

Izgatavošanas laiks - 2-3 darba dienas.

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...