Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Laimes Lācis

EUR 61.00

Laimes Lācis nāk no tāltālas zemes. Vienmēr labestības, sirsnības, mīlestības un gaišuma pilns. Spēj likt pasmaidīt kā maziem, tā lieliem. Gan tiem, kas brīnumiem tic, gan tiem, kam par tiem jāatgādina. Ir priecīgs apsveikt gaviļniekus, draugu pulku vai kolektīvu, samīļot, izjokot un, protams, - novēlēt laimi.

Laimes Lāča apciemojums sākas ar tā iespaidīgu parādīšanos. Augumā ražens, balts ar mīkstu spalvu, lai kur tas ietu, piesaista sev lielu uzmanību. Sasniedzot saņēmēju, Laimes Lācis informēs par to, kādēļ ieradies un atkarībā no saņemtā uzdevuma nodos sagatavoto dāvanu vai vēstījumu.

Laimes Lāča apsveikums ilgst 5 - 15 minūtes.

 Laimes Lācis ikvienu apsveikuma mirkli cenšas padarīt pēc iespējas īpašāku un individuāli piemērotu saņēmējam. Lai tas spētu veiksmīgāk un interesantāk nogādāt Jūsu vēstījumu, pie pasūtījuma veikšanas lūdzam mūs informēt par jebkuru informāciju, kas varētu būt noderīga.

Piemēram, mums var būt vērtīgi uzzināt par saņēmēja nodarbošanos, viņa lomu Jūsu dzīvē, interesēm un hobijiem, kā arī to, kāda īpaša notikuma dēļ, Laimes Lācim ir tas gods to apciemot. Noderēs arī stāsti par kopīgiem piedzīvojumiem un tikai Jums zināmiem mīļvārdiņiem vai izteicieniem.

Jo personīgāka informācija Laimes Lācim būs zināma, jo apsveikums būs aizkustinošāks!

Laimes Lāci kā īpašo kurjeru var pasūtīt divu dienu laikā, tomēr labāk ir pieteikt sev vēlamo laiku un vietu savlaicīgāk. 

Darbadienās - 61.00 €

Brīvdienās - 71€

Norādītā summa ir par apsveikumu Rīgas pilsētas robežās, par tālākiem braucieniem apsveikumam lūdzu skatīt šeit.

Pieķer klāt!
Paslēpes ziedos?v=1540352493
”Atnes man lūdzu mīļu lācīti, ko samīļot, kad ir skumji. Es zinu, tu sarunājies ar eņģeļiem, jo Tev ir gulbja sirds.”/Autors nav zināms/Rozā kupenā  pele paslēpusi sieru - tup ta...
EUR 24.30
Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...