Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Serenāde

EUR 75.00
Vīrieti, vai zini atslēdziņu uz sievietes sirdi? nauda.. vara.. spēks.. sekss.. Nē! Vīrišķības un maiguma apvienojums. Sagādā viņai šad tad kādu neizmirstamu brīdi.. liec nojaust, ka viņas dēļ esi gatavs darīt lietas, kas Tev nav raksturīgas.. ka cieni viņas iedzimto un dvēseles kaktiņā glabāto vēlmi pēc bruņinieciskuma.. liec lēkāt uguntiņām savās acīs.. un viņa Tev parādīs kaut ko.. vēl neredzētu.. nepiedzīvotu.
/Autors nezināms/

Serenāde pie mīļotās loga ģitāras pavadījumā, profesionāla mākslinieka izpildījumā(tās būs 2-3 dziesmas).

Mūzika. Ritms. Vīrišķiba. Kaislība. Vēlēšanās. Bruņnieciksums. Karstasinība. Aplidošana. Pierādījums. Mīlestība. Pārsteigums. Dāvanas..

Pārsteidz savu meiteni.... kas Tev dārga, bet, iespējams dusmīga uz Tevi. Īpaši bruņinieciska būs arī Tava piedalīšanās. Ja ne - sirdi plosošas melodijas ģitāras pavadījumā dziedās mūziķis, bet kartītē vari pateikti to, ko kas uz sirds.

Pieejams pēc iepriekšējas vienošanās.

Dienas prece
EUR 35.00
Koka lādīte ar gravējumu
Skaista lādīte, kas iepriecinās ikvienu dāmu. Tās pielietojumu katra no jums atradīs savu - našķiem, rotalslietām, šūšanas vai kādu citu skaistu lietu glabāšanai.Gravējums ...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Paldies Jums liels, gaviļniecei patika... Jaukas brīvdienas!
Uldis 2017-02-24 15:02:48

Šodien vārda dienu svin: Daina, Dainida, Dainis       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...