Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Debesu pūķu darbnīca

EUR 130.00

ai arī ikvienam no mūsu pasākumu dalībniekiem ļautu sajust debesu pūķu darināšanas prieku, esam izveidojuši radošo darbnīcu, kur lidojošo pūķu entuziastu pavadībā varēsiet izveidot pats savu īpašo, skaisto pūķi.

Dažāda veida un izskata pūķi bieži vien ir pavadījuši karotājus cīņā, lai iebiedētu pretiniekus un parādītu savu spēku.

Arī mūsdienās pūķi arvien iekaro debesu jumus. Tie ir ieguvuši dažādu pielietojumu, tomēr vēl arvien ir iespaidīgi un tiklīdz kāds no tiem parādās zilajās debesīs, visi apkārtējie aiztur elpu.

Darbnīcās var piedalīties bērni no 7 gadu vecuma (jaunāki bērni tikai ar pavadoni vai nelielā skaitā) un pieaugušie bez vecuma un skaitliska ierobežojuma.

Nodrošināsim arī visus nepieciešamos materiālus pūķu izgatavošanai, kā arī profesionālus palīgus, kas palīdzēs ne tikai pūķu gatavošanas procesā, bet arī izstāstīs un parādīs pūķu laišanas noslēpumus.

Transporta izmaksas tiek aprēķinātas individuāli.

Lai pieteiktu darbnīcu, lūdzu rakstiet uz zemenites@zemenitessniega.lv.

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...