Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Viduslaicīgs foto piedzīvojums

EUR 100.00

“FOTO PIEDZĪVOJUMĀ”:

  • Tev un Taviem viesiem būs iespēja, ieģērbties viduslaicīgos tērpos, bruņās, kā arī izvēlēties kādu no viduslaicīgiem ieročiem – šķēps, zobens u.c. foto atribūti, foni un izdrukas dizains tiek pielāgoti pasākuma tematikai un organizatoru vēlmēm!
  • Tev un Taviem viesiem būs iespēja, iejusties viduslaicīgā ainā, kas ikvienam piedzīvojuma dalībniekam ļaus ceļot laikā un vietā, kā arī nofotogrāfēties ar īstenu bruņinieku;
  • Katrs drosmīgais piedzīvojuma dalībnieks saņems personalizētu foto izdruku, kas kalpos kā lielisks suvenīrs (foto, ko saņem piedzīvojuma dalībnieki tiek personalizēti pēc Jūsu vēlmēm – fons, Jūsu uzņēmuma vai pasākuma logo, jaunā pāra vai jubilāra iniciāļi u.c.);
  • Nākamajā dienā pēc pasākuma, tiek izsūtīts links, kur tikai pasākuma dalībnieki var lejuplādēt uzņemtās fotogrāfijasun kavēties atmiņās par lielisko pasākumu!

FOTO PIEDZĪVOJUMS” ir lielisks veids kā papildināt, padarīt interesantāku un piedzīvojumiem bagātāku ikvienu pasākumu (kāzas, dzimšanas dienas pasākumu, vecmeitu vai vecpuišu ballīti, korporatīvo pasākumu u.c.), sniedzot pasākuma viesiem pozitīvas emocijas, unikālu pieredzi un īpašu pasākuma foto suvenīru.

Labprāt dosimies uz Jūsu kāzām, jubilejām, sporta spēlēm, pilsētu un novadu svētkiem, kā arī komandu saliedēšanās pasākumiem, lai ar jums kopā dotos īstenā “FOTO PIEDZĪVOJUMĀ”!

Izmaksas (cenas EUR par pavadīto stundu skaitu pasākumā):
1h – 200 EUR*
2h un vairāk – 100 EUR/stundā*
Visa diena (līdz 8 h) – 500 EUR*

*cenā iekļauts īstens bruņinieks, kas pavadīs jūs šai piedzīvojumā un ar ko būs iespēja nofotogrāfēties, personalizēta foto dizaina izveide, foto izdrukas pasākumā, iespēja dalīties ar foto FACEBOOK, pasākuma tematikai atbilstoši atribūtu un fona foto izvēle, kā arī pieeja pasākuma laikā uzņemtajām fotogrāfijām elektroniskā veidā.

Lai pieteiktu "Foto piedzīvojumu", rakstiet uz zemenites@zemenitessniega.lv

Dienas prece
EUR 15.00
Krāsainas koka kastītes ar gravējumu
Lai Jūsu Ziemassvētku brīnums radītu ne mazums skaistu emociju, aicinām padomāt arī par to iesaiņojumu. Mūsu krāsainās koka kastītes būs tieši laikā.Kastītē lieliski izskatīsies gan mūsu person...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Paldies Jums liels, gaviļniecei patika... Jaukas brīvdienas!
Uldis 2017-02-24 15:02:48

Šodien vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...