Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Mazais kompliments - Rozā sapnis

EUR 1.90

Mazs, bet ļoti jauks suvenīrs ar ko apsveikt savas jaukās dāmas. Gards zefīrs iesaiņots caurspīdīgā maisiņā, apsiets ar Jūsu izvēlētas krāsas lentīti un personalizēts ar skaistu etiķeti uz kuras norādīts saņēmējas vārds. Pieejamie zefīra veidi - melleņu, aveņu, dzērveņu.

Šādi iespējams noformēt arī citus, Jūsu izvēlētus gardumus - trifeles, šokolādes dražejas ar dažādiem pildījumiem, marmelādes u.c.

Pieejams 1-3 dienu laikā.

Minimālais pasūtījuma daudzums - 10 gab.

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...