Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Balta laterna

EUR 4.00
Paskaties uz augšu, re, kā zvaigznes
Visu nakti dejo fokstrotu
Ak, kā gribētos man tur kaut reizi
Aizlidot ar gaisa balonu .
/G.Račs/

Balta laterna
Izmērs - 105 x 60 x 38 cm
(Deglis jau iestiprināts - ļoti kvalitatīvs!)
Debesu Laternu iededzināšana un palaišana naksnīgajās debesīs ir īpaša un neaizmirstama. Ticējums vēsta, ka ar Laternu debesīs tiek aiznestas viskvēlākās vēlēšanās un viens grēciņš...
Palaistās brīnumlaternas ir redzamas vairāku kilometru attālumā. Tām ir 7-20 minūšu (atkarībā no laternas lieluma) ilga degtspēja un to pacelšanās augstums var sasniegt 500 metrus. Mūsu brīnumlaternas rada neaizmirstamu atmosfēru un svētku sajūtu.

Pirms Jūs piedzīvosiet neaizmirstamus mirkļus un nodosiet savas vēlēšanās debesīm, mēs Jūs lūdzam noteikti ņemt vērā sekojošus lietošanas instrukcijas punktus: 

Lūdzu, izlasiet un ievērojiet klāt pievienoto lietošanas drošības instrukciju;

 Uzmanīgi atveriet iepakojuma augšējo malu;

 1. Vienmēr ļoti uzmanīgi apejaties ar laternas plāno papīru;

 2. Ja vēlaties, aprakstiet vai apzīmējiet laternu ar flomāsteru, novietojot to uz stabilas virsmas;

 3. Brīnumlaternu uzmanīgi ar abām rokām atlokiet maksimāli plaši. Vienmēr uzmanīgi un prātīgi apejaties ar laternas plāno papīru;

 4.  Deglis jau ir iestiprināts. 

 5.  Lai veiksmīgi aizdedzinātu brīnumlaternas degli, iesakām to darīt divatā, viens laternu pietur pie augšējā gala, otrs uzmanīgi aizdedz degli;

 6. Turiet brīnumlaternu tik ilgi pie augšējā gala, kamēr tā piepildīsies ar silto gaisu un vairs nesaplacināsies uz iekšu;

 7. Tagad varat atlaist augšējo galu vaļā un turiet tikai pie laternas apakšējās bambusa apmales līdz brīnumlaterna atraujas un paceļas gaisā;

 8. Iečukstiet laternā savu vēlēšanos;

 9. Palaidiet brīnumlaternu vaļā, kad tā ir pilnībā piepildījusies ar silto gaisu un ceļas gaisā;

 10. Izbaudiet neaizmirstamus mirkļus.

_____________________________________________________________________

1. Brīnumlaternu palaišana ir aizliegta šādos gadījumos:

a)Lidojošās brīnumlaternas nedrīkst laist:
 - vietējās nozīmes lidostām tuvāk kā 1.5* km rādiusā ;
  - starptautiskajām lidostām tuvāk kā 10km* rādiusā;

* Lūdzu pirms brīnumlaternu palaišanas pārbaudiet informāciju, vai vēlamās vietas tuvumā neatrodas kādā lidosta vai lidlauks un vai šajā vietā brīnumlaternu palaišana ir atļauta.

b) Brīnumlaternas nekādā gadījumā nedrīkst palaist mežu tuvumā vai citās viegli ugunsgrēku izraisošās vietās, piemēram, sausās pļavās, viegli aizsvelošu vai eksplodējošu vietu, vielu un priekšmetu tuvumā, piemēram, benzīna uzpildes stacijas, augstsprieguma līnijas tuvumā utml. vai tiešā tuvumā pie ēkām un kokiem, pilsētās ar blīvu apbūvi, jo tādā gadījumā brīnumlaterna var izraisīt ugunsgrēku. Tas pats attiecas uz ielām un šosejām utml! Vislabāk to darīt jūras vai citu ūdenstilpņu tuvumā.

2. Droša brīnumlaternu palaišana ir iespējama tikai bezvēja vai ļoti viegla vēja gadījumā. Stipra vēja gadījumā palaistās brīnumlaternas var tikt bojātas un tādejādi izraisīt ugunsgrēku. Arī viegla vēja gadījumā, nosakiet vēja virzienu un palaidiet brīnumlaternas tikai tādā gadījumā, ja tās nevar izraisīt meža ugunsgrēku vai citas uguns briesmas. Īpaša piesardzība jāievēro karstā laikā un sausuma periodos. Brīnumlaternu palaišana lietus, miglas, sniega vai stipra gaisa mitruma gadījumā nav iespējama. Brīnumlaternas ir jāuzglabā un jālieto tikai sausā vidē.

3. Atveriet brīnumlaternu tikai īsi pirms tās lietošanas. Novietojiet to uz stabilas nedegošas virsmas. Pirms lietošanas pārbaudiet brīnumlaternu, vai tai nav kādi bojājumi, piemēram, caurumi vai plīsumi. Bojātu brīnumlaternu lietot nedrīkst! Brīnumlaternas lietot tikai brīvā dabā!
4. Nekādā gadījumā laternai nedrīkst piesiet aukliņu, jo tas var izraisīt laternas apgāšanos un aizdegšanos. Bezvēja apstākļos brīnumlaterna paceļas gaisā virs Jums apmēram līdz 400 metriem un pēc lidojuma, kurš ilgst 5-15 min. (atkarībā no laternas izmēriem), deglim izdziestot, brīnumlaterna nolaižas apmēram 150 metru rādiusā. Pēc visu palaisto laternu nolaišanās, tās ir jāsavāc un jāizmet atkritumu tvertnē.

5. Brīnumlaternu var lietot tikai vienu reizi un ņemot vērā to ražošanā izmantotos dabai draudzīgos izejmateriālus: rīspapīru, bambusu un 100 % kokvilnu, izlietotās laternas nerada apkārtējai videi noslogojumu, sadaloties neilgā laika periodā.

6. Lietojot brīnumlaternas katra persona pati uzņemas atbildību par LR spēkā esošajos normatīvajos aktos noteikto ugunsdrošības normu ievērošanu.

7. Personām, kas nav sasniegušas 18 gadu vecumu, lietot brīnumlaternas tikai pilngadīgu personu uzraudzībā!

Pieejams 2 dienu laikā.

 • krāsa: balta
 • lidošanas augstums: apt. 300 - 500m (atkarīgs no laika apstākļiem)
 • lidošanas ilgums: apt. 20 min. (atkarīgs no laika apstākļiem)
 • 39x58x108 cm

 Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Irīda, Īrisa, Airisa       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...