Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Baltais sapnis

EUR 18.00

"Baltas debesis kā piens.. tikai Tu un vairs neviens.. Balta balta zvaigzne mirdz.. balta balta Tava sirds.. Baltiem mākoņiem viss klāts.. Baltiem vārdiem.. izrunāts.. Baltiem stariem uzaust rīts.. nāc ar mani, nāc man līdz.. Baltiem ziediem pļava zied.. Baltiem soļiem.. laime iet.. Esi vienmēr līdzās man.. kad šī baltā dziesma skan.."

Mīlestība. Sapņi. Cerības. Lidojums. Brīvība. Laime. Piepildījums. Dāvana. Patiesība. Ticība. Uzticība. Lūgums. Piedošana. (10 balti ar hēliju pildīti baloni) 

Aizsūti Viņai vai Viņam, lai viss labais piepildās. Lai neaizmirstas un paliek atmiņā vienmēr šīs dāvanas. Aizsūti viņiem, kas uzsāk savu dzīvi kopā.. Lai tic, lai paļaujas, lai stiprinās. Aizsūti Viņai, ka esi piedevis.. un sapratis - mīlestība ir tā vērta, lai sargātu. Aizsūti Viņam - Piedod.. 

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 80.00
Viduslaicīgs pārbaudījums vīriešiem
Vēlies pārsteigt savus kolēģus VĪRIEŠU DIENĀ?Tā kā viduslaikos vīrieša loma ir bijusi īpaši nozīmīga, 23. februārī, Vīriešu dienā, Jūsu birojā pēkšņi ieradīsies kung...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Paldies Jums liels, gaviļniecei patika... Jaukas brīvdienas!
Uldis 2017-02-24 15:02:48

Šodien vārda dienu svin: Ariadne, Eleonora       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...