Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Baltais sapnis

EUR 18.00

"Baltas debesis kā piens.. tikai Tu un vairs neviens.. Balta balta zvaigzne mirdz.. balta balta Tava sirds.. Baltiem mākoņiem viss klāts.. Baltiem vārdiem.. izrunāts.. Baltiem stariem uzaust rīts.. nāc ar mani, nāc man līdz.. Baltiem ziediem pļava zied.. Baltiem soļiem.. laime iet.. Esi vienmēr līdzās man.. kad šī baltā dziesma skan.."

Mīlestība. Sapņi. Cerības. Lidojums. Brīvība. Laime. Piepildījums. Dāvana. Patiesība. Ticība. Uzticība. Lūgums. Piedošana. (10 balti ar hēliju pildīti baloni) 

Aizsūti Viņai vai Viņam, lai viss labais piepildās. Lai neaizmirstas un paliek atmiņā vienmēr šīs dāvanas. Aizsūti viņiem, kas uzsāk savu dzīvi kopā.. Lai tic, lai paļaujas, lai stiprinās. Aizsūti Viņai, ka esi piedevis.. un sapratis - mīlestība ir tā vērta, lai sargātu. Aizsūti Viņam - Piedod.. 

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Leonīda, Leonīds       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...