Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Es mīlu Tevi

EUR 5.50
"Daudz stundu,
Un tikai daži mirkļi ar Tevi.
Mūzika ar mīlestību,
Mīla ar mūziku"
/Autors nezināms/

Koka sirsniņas dekors, ražots te pat Latvijā, ar skaistiem un mīļiem uzrakstiem. Ir kāds, kuru mīli, ir kāds, kuru gribi apsveikt- šis dekoriņš lieliski iederēsies gan viens pats, kā dāvana, gan arī kā papildinājums kādai jau sarūpētai dāvaniņai vai ziediem.

Iespējams pasūtīt arī sirsniņu bez uzrakstiem, lai vari izpausties uz tās ar flomasteru un rakstīt to, ko vēlies pateikt, ar savu rokrakstu un savām sajūtām.

Varam palīdzēt personalizēt Tev sirsniņu - atsūti mums attēlu ar to cilvēku, kuru vēlies redzēt uz sirsniņas - vai arī kādu jūsu kopīgo bildi. Tā būs patiešām interesanta dāvana, kura dāvanas saņēmēja mājās noteikti ieņems īpašu vietu!

Ja vēlies pasūtīt personalizētu sirsniņu ar iesūtīto attēlu - cena vienai sirsniņai būs 6.50 eur. Galvenais iesūti labas kvalitātes bildīti uz mūsu e-pastu zemenites@zemenitessniega.lv un gatavs būs jau 1-2 darba dienu laikā.

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Pieķer klāt!
"Tas, kas man Tevī patīk. Tas, ko mīlu Tevī." Kārtis?v=1540352431
"Es mīlu tevi tā Kā vārds mīl ausi,Kā stars mīl aci,Kā pukstiens tavu sirdi mīl-Es mīlu tevi."/Autors nav zināms/Īpaši vārdi, īpašam cilvēkam. Kārtis, ar kurām iespējams izteikt vārdus, ...
EUR 21.00
Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...