Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Es mīlu Tevi

EUR 5.50
"Daudz stundu,
Un tikai daži mirkļi ar Tevi.
Mūzika ar mīlestību,
Mīla ar mūziku"
/Autors nezināms/

Koka sirsniņas dekors, ražots te pat Latvijā, ar skaistiem un mīļiem uzrakstiem. Ir kāds, kuru mīli, ir kāds, kuru gribi apsveikt- šis dekoriņš lieliski iederēsies gan viens pats, kā dāvana, gan arī kā papildinājums kādai jau sarūpētai dāvaniņai vai ziediem.

Iespējams pasūtīt arī sirsniņu bez uzrakstiem, lai vari izpausties uz tās ar flomasteru un rakstīt to, ko vēlies pateikt, ar savu rokrakstu un savām sajūtām.

Varam palīdzēt personalizēt Tev sirsniņu - atsūti mums attēlu ar to cilvēku, kuru vēlies redzēt uz sirsniņas - vai arī kādu jūsu kopīgo bildi. Tā būs patiešām interesanta dāvana, kura dāvanas saņēmēja mājās noteikti ieņems īpašu vietu!

Ja vēlies pasūtīt personalizētu sirsniņu ar iesūtīto attēlu - cena vienai sirsniņai būs 6.50 eur. Galvenais iesūti labas kvalitātes bildīti uz mūsu e-pastu zemenites@zemenitessniega.lv un gatavs būs jau 1-2 darba dienu laikā.

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Pieķer klāt!
"Tas, kas man Tevī patīk. Tas, ko mīlu Tevī." Kārtis?v=1516431451
"Es mīlu tevi tā Kā vārds mīl ausi,Kā stars mīl aci,Kā pukstiens tavu sirdi mīl-Es mīlu tevi."/Autors nav zināms/Īpaši vārdi, īpašam cilvēkam. Kārtis, ar kurām iespējams izteikt vārdus, ...
EUR 21.00
Dienas prece
EUR 15.00
Krāsainas koka kastītes ar gravējumu
Lai Jūsu Ziemassvētku brīnums radītu ne mazums skaistu emociju, aicinām padomāt arī par to iesaiņojumu. Mūsu krāsainās koka kastītes būs tieši laikā.Kastītē lieliski izskatīsies gan mūsu person...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Paldies Jums liels, gaviļniecei patika... Jaukas brīvdienas!
Uldis 2017-02-24 15:02:48

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...