Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Tāfeļkrūze komplimentiem

EUR 8.50

Komplimenti katras sievietes sejā radīs smaidum sirdī siltumu un kustībās dzirkstošu prieku!

Dāvini savai sirdsdāmai, mīļai draudzenei, mammai vai vecmāmiņai, krustmātei vai māsai šo krūzi ar komplimentiem, kas uzrakstīti tieši uz tās! Ja esi tālu prom, komplimetus uz tās varam uzrakstīt arī mēs un krūzi piegādāt saņēmēaji rokās! Komplimentu sarakstu - tad iesūtī mums e-pastā, vai pieraksti veicot pasūtījumu piezīmēs. iespējams pasūtīt dažādas formas krūzītes ar dažādiem rakstiem.

  1. Komplimentu krūzīte
    Cena krūzītei: 15,00 eur


  2. Tāfeļkrūze ar latvju rakstiem
    Cena 8,50 eur 
     

     Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi 
Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...