Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Bišu vaska lukturis

EUR 11.00
"Atver savu dvēseli brīnumiem
Un ieej pasaulē, kā briedis ieiet
Dziļas vasaras skanīgā mežā."
/V.Strēlerte/

Bišu vaska lukturis ar latvju zīmēm - rūpīgs roku darbs. Unikāla un acīm baudāma dāvana, kas nākusi no Latvijas laukiem - izauklēta un padarīta īpaša.

Komplektā ietilpst bišu vaska lukturis ar tējas svecīti un kartona kaste uz kuras aprakstīta latvju zīme, ar ko rotāts konkrētais lukturis. 

Lukturis smaržos daudz spēcīgāk brīdī, kad tajā degs svece. Ja lukturis ir pavisam izbalojis un vairs nesmaržo, tad zināt, ka tas visu labāko no sevis ir atdevis Jums un Jūsu telpai, tātad ir laiks iegādāties jaunu lukturi.

Pasūti savu dāvaniņu ar latvju zīmīti 2-3 darba dienas iepriekš vai arī apjautājies vai kāds no lukturiem gadījumā ir pieejams pie mums veikaliņā uz vietas.

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Irīda, Īrisa, Airisa       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...