Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Bišu vaska lukturis

EUR 11.00
"Atver savu dvēseli brīnumiem
Un ieej pasaulē, kā briedis ieiet
Dziļas vasaras skanīgā mežā."
/V.Strēlerte/

Bišu vaska lukturis ar latvju zīmēm - rūpīgs roku darbs. Unikāla un acīm baudāma dāvana, kas nākusi no Latvijas laukiem - izauklēta un padarīta īpaša.

Komplektā ietilpst bišu vaska lukturis ar tējas svecīti un kartona kaste uz kuras aprakstīta latvju zīme, ar ko rotāts konkrētais lukturis. 

Lukturis smaržos daudz spēcīgāk brīdī, kad tajā degs svece. Ja lukturis ir pavisam izbalojis un vairs nesmaržo, tad zināt, ka tas visu labāko no sevis ir atdevis Jums un Jūsu telpai, tātad ir laiks iegādāties jaunu lukturi.

Pasūti savu dāvaniņu ar latvju zīmīti 2-3 darba dienas iepriekš vai arī apjautājies vai kāds no lukturiem gadījumā ir pieejams pie mums veikaliņā uz vietas.

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 5.00
Koka ielūgums ar gravējumu
Koka ielūgums ar Jūsu izvēlētu īpašo dizaina un teksta gravējumu, kas tiek noformēts ar lina audumu, jūsu izvēlētas krāsas lentīti vai lina aukliņu un Jūsu iniciāļu sirsniņu.Izmērus, formu, pa&...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Šodien vārda dienu svin: Vilhelms, Vilis       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...