Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Viduslaicīgs pārbaudījums vīriešiem

EUR 80.00

Vēlies pārsteigt savus kolēģus VĪRIEŠU DIENĀ?

Tā kā viduslaikos vīrieša loma ir bijusi īpaši nozīmīga, 23. februārī, Vīriešu dienā, Jūsu birojā pēkšņi ieradīsies kungs no viduslaikiem un pēc sensenām treniņu metodēm liks Jūsu biroja vīriem kārtīgi izkustēties.

Lietā tiks liktas gan bruņas, gan bruņu krekls, gan ķiveres un, protams, ar īpašu rūpību ikviens varēs paņemt rokās īstenus kaujas ieročus.

Programma ilgs apmēram 30 - 40 min.
Izmaksas: 80 EUR (iekļauti transporta izdevumi Rīgas pilsētas robežās).

Papildus iespējama arī FOTO KASTES noma, kur ieģērbjoties bruņās un viduslaicīgās drānās, būs iespējams nofotogrāfēties un uzreiz saņemt foto piemiņai! 
FOTO KASTE papildus izmaksās 100 EUR/h.

Sīkāka informācija un rezervācija rakstot uz zemenites@zemenitessniega.lv.

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...