Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Zamiokulka

EUR 16.00
"Ja kāds pārliecināts dodas
Savu sapņu virzienā
un uzdrošinās dzīvot tā,
kā ir iztēojies, viņš gūs
Negaidītus panākumus."
/Autors Henrijs Deivids Toro/

Šis īpatnējais istabas augs labi aug vājā apgaismojumā, tādēļ augs ir labi piemērots mājām ar nelielu apgaismojumu. Zamiokulka ir lieliski piemērota gan birojam, gan mājām. Istabas apstākļos tā var izaugt līdz pat viena metra augstumam. Zamiokulkai nav augstu pretenziju pret kopšanu, tā pacieš gan sausu gaisu, gan vāju apgaismojumu, gan pārkaltēšanu.

Ideāls augs sliņķiem! 

*Cena norādīta tikai par augu un dekoratīvo poda noformējumu

Koka vārdiņa cena 6.00 Eiro 

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...