Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Konfekšu ziedi viņas pastkastītē

EUR 27.00

Šī konfekšu ziedu kompozīcija iepriecinās ikvienu dāmu visā plašajā pasaulē, jo tā ir ideāli piemērota sūtīšanai pa pastu, kurjeru vai pakomātiem.

Papīra ziedi, kas sevī slēpj 13 Rafaello konfektes, ir blīvi izvietoti stingrā kartona kastītē.

Kompozīcijas veidi var tikt pielāgoti Jūsu vēlmēm, var tikt veidotas tulpju vai rožu pumpuru kompozīcijas. Arī krāsas var tikt pielāgotas Jūsu vēlmēm.

Attēlā redzamās kastītes izmērs ir 23x18x10 cm, tā tiek noformēta ar skaistu lentīti. Kastītes iekšpusē tiek ievietots slepenais vēstījums dāvanas saņēmējai.

Tā būs lieliska dāvana mīļotajai, mammai, māsai vai lieliskai draudzenei. Šādu dāvanu novērtēs arī Jūsu kolēģes, biznesa partneres!

Dāvanu iespējams izsūtīt uzreiz tās saņēmējai.

Šī konfekšu ziedu kompozīcija pieejama 2-3 darba dienu laikā.

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...