Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

11.04–20.04. Hortenzija

EUR 0.00

Plašs raksturs. Tur, kur ir svētki, vienmēr var sastapt Hortenziju. Patīk rīkot saviesīgus pasākumus, pieņemšanas, vakariņas. Bet arī no vienkāršām mājas ballītēm draugu vidū neatteiksies. Viņai vienmēr ir daudz paziņu. Šie cilvēki ir spējīgi uz plašu žestu – uzdāvināt dārgu dāvanu, neprasot neko pretī. Vienīgais Hortenzijas trūkums ir nepacietība. Viņa nespēj ilgu laiku kādam palīdzēt, tas ātri apnīk. Līdz ar to viņai ir maz īstu draugu. Viņa ir labsirdīga, dāsna, bet patīk uzdzīvot. Savukārt apkārtējos, kuri gaida no viņas konkrētu palīdzību, bieži kaitina viņas „plašā sirds”.

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Irīda, Īrisa, Airisa       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...