Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

11.05–21.05. Portulaka

EUR 0.00

Nepaļāvīga, piesardzīga, vienmēr gaida to sliktāko – intrigas, slazdus, pat no mīļotā cilvēka. Ar Portulaku ir grūti gan mājās, gan darbā, bet sevišķi grūti mīlestībā. Viņu ir jāsaudzē, tā kā dzīve bieži vien pret viņu ir netaisna. Viņa zina, ka ir vairāk vērta. Viņas raksturā nav atvērtības, biežāk ir ieslēgusies sevī, neuzticas apkārtējiem. Viņa uzskata, ka savādāk dzīvot nedrīkst. Tuviniekiem sevišķi uzticīga un gatava atdot „pēdējo kreklu”. Ja Portulakai pierāda savu uzticību un mīlestību – viņa visu mūžu gatava šo cilvēku nesāt uz rokām.

 Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Leonīda, Leonīds       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...