Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

24.10–02.11. Frēzija

EUR 0.00

Bezbailība, mērķtiecība, spītība, kas dažreiz kaitē. Cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē, izraisa simpātijas, kas palīdz veiksmīgi virzīties pa karjeras kāpnēm, tomēr vajadzētu izrādīt lielāku diplomātiskumu. Nevajadzētu pārstrādāties. Frēzija – tipiska darbaholiķe. Baidās nepagūt izdarīt ko svarīgu savā dzīvē, tādēļ gatava strādāt no rīta līdz vakaram. Lai gan pielūdzēju ir vairāk kā vajag, Frēzija nesteidzas ar izvēli. Ar savu uzmanību pagodina vai nu darba kolēģi, vai cilvēku, kurš netraucē tai virzīties pa karjeras kāpnēm. Reizēm cieš savas stūrgalvības dēļ.

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Leonīda, Leonīds       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...