Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Domājot par Tevi

EUR 40.00
"Tu esi pasaulē, un, domājot par Tevi,
es šodien uzrakstīju vārdu – LAIME!"
/Autors nav zināms/

Pārsteidz cilvēku, kas dāvā tev smaidu ar lielisku dāvanu - ziediem. Košais pārsteigums radīs vairāk vēl vairāk labu emociju. Ziedu dāvanā ir skaistās smaržīgās hiacintes, elegantās alstromērijas, noslēpumainās odziņas, košās rozes, vaskapuķe un zaļums. Ziedi ielikti dāvanu kastē, kur saglabāsies ilgu laiku.

Ja vēlies sveicienu padarīt personiskāku - pievieno personalizētu kartiņu ar novēlējumu vai dzeju saņēmējam. Mēs izveidosim Jums unikālu kartiņu, kas noteikti būs pieskaņota jūsu izvēlētajai kompozīcijai. Ir iespējams kompozīcijai  pievienot arī Mūsu firmas kartiņu, kas nāk klāt  bez maksas.

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Darīt to, kas patīk, nozīmē atrast pašam sevi, justies tagadnē, justies savā ādā.

Citātu kartotēka: http://tikainesakinevienam.lv/category/laime/page/3/

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Šodien vārda dienu svin: Leonīda, Leonīds       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...