Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Domājot par Tevi

EUR 40.00
"Tu esi pasaulē, un, domājot par Tevi,
es šodien uzrakstīju vārdu – LAIME!"
/Autors nav zināms/

Pārsteidz cilvēku, kas dāvā tev smaidu ar lielisku dāvanu - ziediem. Košais pārsteigums radīs vairāk vēl vairāk labu emociju. Ziedu dāvanā ir skaistās smaržīgās hiacintes, elegantās alstromērijas, noslēpumainās odziņas, košās rozes, vaskapuķe un zaļums. Ziedi ielikti dāvanu kastē, kur saglabāsies ilgu laiku.

Ja vēlies sveicienu padarīt personiskāku - pievieno personalizētu kartiņu ar novēlējumu vai dzeju saņēmējam. Mēs izveidosim Jums unikālu kartiņu, kas noteikti būs pieskaņota jūsu izvēlētajai kompozīcijai. Ir iespējams kompozīcijai  pievienot arī Mūsu firmas kartiņu, kas nāk klāt  bez maksas.

Interesantas oriģinālas un personalizētas dāvanas sievietei vīrietim dzimšanas dienā vārda dienā  bērniem kristībās raudzībās kāzās Ziemassvētko Līgo Jāņi Valentīndiena Māmiņdiena Tēvu diena Sieviešu diena dāvanu grozi ziedi

Darīt to, kas patīk, nozīmē atrast pašam sevi, justies tagadnē, justies savā ādā.

Citātu kartotēka: http://tikainesakinevienam.lv/category/laime/page/3/

Dienas prece
EUR 5.00
Koka ielūgums ar gravējumu
Koka ielūgums ar Jūsu izvēlētu īpašo dizaina un teksta gravējumu, kas tiek noformēts ar lina audumu, jūsu izvēlētas krāsas lentīti vai lina aukliņu un Jūsu iniciāļu sirsniņu.Izmērus, formu, pa&...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...