Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Izjāde un Ziemassvētku vecīša apsveikums

EUR 40.00

Aicinām jautrā pasākumā bērnus un viņu vecākus. Patiesi neparasti būtu izjādes laikā mežā sastapt Ziemassvētku vecīti , rūķīti vai sniegbaltīti... Ko mēs sastapsim šodien tas būs pārsteigums! Ņemam līdz jauno draugu un dodamies uz pasaku valstību, kur Ziemassvētku vecītis mīļi apsveic bērnus un pieaugušos. Izjādes ar zirgu ir pilnīgi ekoloģisks pārvietošanās veids, kas sniedz lielisku iespēju “no sedliem” aplūkot dabas skaistumu, kā arī veidot ciešu kontaktu ar savu četrkājaino palīgu. Jūs varēsiet priecāties par dabas skaistumu, jājot ar brīnišķīgiem zirgiem, kas ir ideāli sagatavoti gan iesācējiem, gan jātniekiem ar pieredzi. Izjādes ar zirgu notiek apvidū, kas ļaus Jums izvēdināt galvu no trokšņainās ikdienas.

Viena pasākuma maksimālais dalībnieku skaits ir 7. Cena norādīta par vienu bērnu.  
Ziemassvētku dāvaniņa nav iekļauta cenā, par to mēs vienosimies atsevišķi.

Pasākuma ilgums - 1,5 stunda.
Norises vieta: Zirgu stallis "Agates"

Dienas prece
EUR 5.00
Koka ielūgums ar gravējumu
Koka ielūgums ar Jūsu izvēlētu īpašo dizaina un teksta gravējumu, kas tiek noformēts ar lina audumu, jūsu izvēlētas krāsas lentīti vai lina aukliņu un Jūsu iniciāļu sirsniņu.Izmērus, formu, pa&...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...