Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Uzņēmuma kolektīva karikatūra

EUR 14.00
 

Lai kopā pavadīto laiku vienmēr atcerētos ar smaidu, pasūtiet savam darba kolektīvam kopīgu karikatūru, kurā Māksliniece attēlos katru darbinieku tādu, kā viņu redz pārējie. 

Jums tiks uzzīmēts viens karikatūras oriģināls, kas  kā kopijas var tikt izmantots dažādos veidos. Izdrukāt un  ierāmēt vai, piemēram, uzdrukāt uz krūzītes vai T-krekla. 

Karikatūras zīmēs profesionāla māksliniece ar savu rokrakstu un pieredzi karikatūru zīmēšanā.  Karikatūra - portretrs tiek zīmēta pēc Jūsu atsūtītām fotogrāfijām un attēlojamo raksturojuma, kas tiks attēloti karikatūras sižetā. Pirms nodošanas Jūs redzēsiet karikatūras skici.Kas Tev jādara?

Izveido pasūtījumu mājas lapā: www.zemenitessniega.lv Atsūti uz e-pastu: zemenites@zemenitessniega.lv 2-3 bildes katram darbiniekam, kurās ir labi redzamaviņu seja dabīgā izteiksmē no priekšplāna; uzraksti katra raksturojumu, hobijus, vēlamo karikatūras sižetu un citus norādījumus māksliniecei (ļoti svarīgi!)

Karikatūras cena atkarīga no cilvēku skaita, kas tajā jāattēlo.

Vienam cilvēkam cena sākot no 14.00 EUR.

Precīza cena tiek noteikta konkrētam cilvēku skaitam, kas jāattēlo grupas karikatūrā.

Karikatūra - tiek izgatavota divu nedēļu laikā vai vienojoties individuāli.

Dienas prece
EUR 27.00
Koka pulkstenis - Vectētiņš
Lieliski, orģināla dizaina koka pulksteņi tiek ražoti "Zemenītes Sniegā" darbnīcā. Katrs pulkstenis tiek gatavots ar īpašu rūpību. Dabisko koka rakstu izceļ lineļļa ar ko tiek apstrādāts pulkst...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Vélos pateikt vislieláko paldies! Par lielisko pasútíjuma izpildíjumu, par attieksmi un atsaucíbu. Sútíjums pienáca laicígi, esmu ĺoti apmierináta. Novélu Jums veiksmi un izdošanos it visá arí turpmák!
Lāsma 2018-06-09 15:06:44

Milzīgs paldies par ātru pasūtījuma izpildi un piegādi. Tik kvalitatīvi veiktu darbiņu reti kur var atrast. Veikšu pasūtījumu vēl, jau ieteicu draugiem. Jūs esat malači. Lai Jums veicas! Vēlreiz paldies!
Vija 2018-06-06 23:06:35

Liels paldies par burvīgajiem pārsteigumiem, ko sagatavojāt mūsu dāmām! Viņas bija sajūsmā!
Māris 2018-03-20 10:03:21

Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...