Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...
 

Ziemassvētku vecītis

EUR 75.00

Patiesi sirsnīgs un mīļš ir mūsu Ziemassvētku vecītis! Ar savu garo un sniegbalto bārdu, kas izceļas uz tumšsarkanā tērpa, un apsieto Lielvārdes jostu un rakstainiem dūraiņiem rokās, tas ir gatavs klauvēt pie Jūsu durvīm un ienest Jūsu namā Ziemassvētku brīnumainās sajūtas! 

Aicini mūsu Ziemassvētku vecīti uz mājām, biroju vai firmas svētkiem, skolu sarīkojumiem vai apciemot kādu īpašu cilvēku.

Pieņemot pasūtījumu, saskaņosim Jūsu vēlmes un  pasākuma scenāriju.
Mēs varam dot arī savus ieteikumus, lai Ziemassvētku vecīša apciemojums būtu neaizmirstams un brīnumains notikums.

Iesakām pieteikties uz Ziemassvētku vecīša apciemojumu savlaicīgi, jo viņš jau ir tikai viens tāds uz pasaules! Par vēl pieejamajiem datumiem, lūdzam interesēties telefoniski.

Priekšnesums ilgums atkarīgs no apciemojamo dāvanu saņēmēju skaita. Samaksas summa aprēķināta par 40 min. līdz stundas pasākumam, kam klāt vēl nāk viņa ceļa izmaksas. (Skatīt sadaļā Noteikumi)

Apciemojuma izcenojumi 24.; 25.; 26. un 31. decembrī tiek saskaņoti atsevišķi.

Lai Tev brīnumiem bagāti Ziemassvētki!

Pieķer klāt!
Rūķu meitene?v=1511040763
Kā jau zināms, rūķu meitene ir Ziemassvētku vecīša labā roka. Dzīvespriecīga, pilna enerģijas un Ziemassvētku brīnumu.Atkarībā no tā, kurā Ziemeļpola malā dzīvojusi, Rūķu meitenes dzīves stāsts...
EUR 65.00
Rūdolfs?v=1511040763
"Kūst svecīšu gaismā Ziemassvētku vakars,Un Tā kā bērnībā noticam mēs, Ka cerības visas, kas rodas sirdī, Kā zelta ābele uzziedēt spēs."Ziemeļbriedēns Rūdolfs gatavs iepriecināt ikvienu sirsniņ...
EUR 13.50
Dienas prece
EUR 35.00
Ģimenes galda spēle "Latvijai 100"
Spēle veidota kā stāsts par Latvijas valsts mūžu, tā palīdz uzzināt un atcerēties notikumus, kas valstī notikuši pirmo reizi, kas ietekmējuši iedzīvotāju labklājību un ģimeņu likteņus. T...
Tavs preču groziņš
Preču groziņā nav pievienota neviena prece!
Atsauksmes

Liels paldies par tik burvīgi iesaiņotām un ļoti smukām paciņām. Visi ir ļoti priecīgi par tām. :)
Ilze 2017-04-24 14:04:09

Milzigs paldies par to, ka vienmēr uz jums var paļauties un ir ļoti patīkami ar jums sadarboties! Tas ir kolosāli, ka atrodoties ārpus Latvijas var spontāni, ātri un ērti ar kolosālām dāvanām vai pārsteigumiem iepriecināt savus mīļos! Milzīgs paldies JUMS!!!!
Liene 2017-02-27 12:02:44

Paldies Jums liels, gaviļniecei patika... Jaukas brīvdienas!
Uldis 2017-02-24 15:02:48

Šodien vārda dienu svin: Aleksandrs, Doloresa       Kontakttālrunis 27 508830, E-pasts zemenites@zemenitessniega.lv
Follow zemenitessniega on Twitter
Skype
Draugiem.lv
Facebook
Zemenītes Sniegā - tiem, kas mīl...